Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretsz a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a legjobban a baratodban/baratnodben? Es szerinted O benned?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azt, amikor vmivel foglalkozik, és nagyon beleéli magát, akkor olyan cuki... meg a hasán a szőrcsíkot, az meg szexi :)

bennem h mit szerethet? nemtudom, talán a hasamat :)

2009. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy alszik :) amikor hízeleg vagy sejpít és nagy boci szemekkel néz :) nem tudom ő mit szeret bennem a legjobban... :D

L/18

2009. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy épp olyan, mint én. :) A bizalmat, őszinteséget, hogy ért akkor is, ha nem beszélek, ill. megért félmondatokból, hogy mindig "mi"ben gondolkodik, büszke rám, blablabla, tehát, mindent, ami ő, és ezzel elmondtam mindent a fordított esetben. :)
2009. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a belsőt nézzük akkor Ő azt szereti bennem a legjobban hogy megkap tőlem minden szeretet és törődést amit 23 év alatt soha senkitől nem kapott meg. Én pedig azt benne, hogy egyben a legjobb barátom is és mindent meg lehet vele beszélni.

Ha a külsőt nézzük akkor én a felzselézett haját, a hatalmas szemeit, a pici szeplőit és a puszis száját szeretem. Ő bennem talán a szememet, a mosolyomat és a testalkatomat de ezt tőle kéne megkérdezni.

2009. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátomban a mosolyát meg a szép nagy csillogó barna bociszemeit (: És persze azt, hogy borzasztó aranyos tud lenni, mikor nagyon ki akarja mutatni, hogy szeret.

Ő nem tudom mit kedvel bennem, de az arcomba szeretett bele.. (:

2009. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már azzal megdobogtatja a szívem, ha csak rámnéz és mosolyog egyet :-) Meg mikor elbambul, és olyan aranyosan néz. Meg persze szeretem benne, hogy művelt, nem egy bunkó típus, nem tapintatlan senkivel. Jó a fenek:P Hogy ő mit szerethet benne? Ez jó kérdés... nem részletezte még. De sokban hasonlítunk.
2009. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a gyonyoru arany szinu szemet, a gyonyoru arcocskajat , a szexy labait :> ngyon kedves es megerto velem a leg aranyosabb csaj a vilagon!!! o meg szereti a hasamat mert nem engedi hogy letornazzam :))) :P szeretem nagyon :X
2009. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt szeretem Benne, hogy nagyon kedves, gyengéd, figyelmes:-) Emellett egy egyedi és zseniális egyéniség:-)


Ő pedig azt mondta hogy én édes és csinos vagyok:-)

2009. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Én nem tudok kiemelni egy részletet, mert az egész énjét a legjobban szeretem benne, a gondolkodását, a tetteit, a beszédét, mindenét, az egész lényét. Ő az, aki pótolhatatlan számomra, aki a lelki társam és talán a rokonlelkem is, mindent el tudok neki mondani, és ő is nekem. Szeretem az órákat, amiket együtt töltünk, akárhol is vagyunk, amikor csak ő van és én, akkor máshol járunk, egy helyen, ahol együtt lehetünk és amit senki más nem ismer, ahol én megszűnök én lenni és ő megszűnik ő lenni, mert "mi" vagyunk, már egyetlen pillantásból értjük egymást, szavak és gesztusok nélkül. Az érzés, hogy van valaki, aki mindent tud rólam, és úgy ismer, mint senki más, és pont ezért/mégis :) szeret, a legszebb dolog a világon. Tudni, hogy bízhatok valakiben, és ő is ugyanígy bízik bennem, már szinte fájdalmasan jó. Az igaz, őszinte barátság az, amiért érdemes megszületni, a barátság egy olyan "óceán", amiben bármilyen állapotodban feloldódhatsz, sosem vagy túl sok, vagy tömény. És a nagyon gondolkodós arcát szeretem a legjobban, amikor annyira összpontosít, hogy nem lát mást, csak amit csinál, és azt az arcot, amikor hülyeséget mondok, és nem nevet ki csak mosolyog. Ő fiú én lány vagyok, és kb 7 éve ismerjük egymást. És ez nem szerelem, sokkal mélyebb és komolyabb, egy életre szól és nem szakíthatja meg semmi.
2010. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!