Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan hogy a párotok minden ok nélkül elhagyott titeket és még az okát sem mondta el?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 12:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és el szabad mondanod az okot?
2012. dec. 2. 13:53
 12/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Szerinte ez így rendben van. Érthetetlenek a tettei, de legalább megismertem milyen valójában.
2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Velem is így szakított a volt barátom:/ Vasárnap még minden oké volt és hétfőn egy nagy fordulatot vett. Nem is tudtam mire vélni. De ez már 2 éve volt.
2012. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11/13


nem.

2012. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

11/13


De annyit írok, hogy masszívan ki kellett érdemelnie, hogy ezt a lépést válassza az ember.

2012. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, de később megtudtam. Igaz, nem tőle.
2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Thom12 ***** válasza:

Nem akarok a hétfősökre rákontrázni, de...

Mi augusutusban ismerkedtünk meg a neten!

Szeptember első randi... csókolózás.

Következő hétvége randi... ágy! Nekem jó

volt,(állítólag neki is).

Majd minden hétvégén ágy!

November 1. összekölzöztünk, (képletesen)

Egy közösen bérelt lakásba, ő ott hagyta az

alkoholista férjét, hozta a két lányát. Akikkel

jó kapcsolatom volt, megszerettek. Én a

munkám miatt nem mehettem, csak péntek

este-hétfő reggel azaz 3 éjszaka hetente.

Közös kassza, közös élet vettünk egyre

több mindent. Majd karácsonyi szabi 2 hét

együtt a (családomnak hittekkel). Minden

oké...Január, február 14! Hétvége...

Péntek este megjövök nyakamba ugrik

(szokás szerint) csók... szex semmi furcsa!

Szombat oké, este szex... Vasárnap ebéd

utánna valentinnapi torta, kaptam ajándékot

is és én is vittem természetesen. Este:

szex helyet: "költözz el!" Magyarázat?

2012. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Engem nem kidobott csak hisztizik és k*vára felidegesít. Vasárnap elsütöttem húzta az agyamat hogy :

"Ugye lested nagynéném s*ggét" én meg hülyülős kedvembe voltam és azt mondtam hogy "aha , még el is képzeltem hogy milyen lenne ha nem csak te, hanem ő is kényeztetne esténként"


akkor röhögött rajta.


Hétfőn milyen levél vár : "H*lye p*cs , eltörtél bennem mindent kiábrándultam, már nem várok tőled semmit"


Wtf? Vagy tényleg farok voltam?

2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen. Megbeszeltunk egy idopontot talira, varom egesz nap, hogy hivjon, kormot festek, epilalok, izgulok, stb, de nem jelentkezett. Masik nap irok egy uzit facebookon: "Nem kellene mondanod nekem valamit?"- lattam, hogy elolvasta, de semmi valasz. "Oke, akkor szia"- meg mindig semmi. Egy hetig nem tortent semmi, szomoru voltam es csalodott, alig ettem, csak sirni volt kedvem. Nem tudtam nyugton ulni, ugyhogy irtam egy smst, hogy mondja el, mi tortent. Jo sztori: bulizni ment, berugott, megdontott egy lanyt es most hulyen erzi magat.

Megtudtam vegulis az okot, de ha nem kerdezek ra... Tetu alak, szemetre vele!!

24n

2013. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!