Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan nálatok hogy elhagyott a párotok de néhány hónap múlva visszament? 23L

Figyelt kérdés
Hogyan történt, miért ment vissza?
2010. febr. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert knaos volt es senki mas nem allt meg neki, legalabb is azt hitte en majd megfogok, hat nem jott be:S
2010. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem fogadnám őt vissza.

elment szerencsét próbálni, de nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy szerette vna...:D így visszatér a megszokott nőhöz.

2010. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és ne félj, fog ő még utánad sírni;)
2010. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szóljon a másik oldal :)

Azért nem csak a kanosság miatt mehet vissza, vagy a megszokott nő miatt. Én pl kb 2 hónap után jöttem rá, hogy mennyire szeretem. És nem azért mentem volna vissza, mert nem jönnek össze mással a dolgok, hanem mert csak Ő kell nekem. (Nem mentem vissza hozzá, nem akartam bezavarni az életébe - meg úgyis elzavart volna...)

23/f

2010. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha szeretted akkor miért nem mentél vissza honnan tudod hogy ő már nem szeret, mi is pont 2 hónapja szakítottunk és én tárt karokkal várnám mert még mindig ugyanugy szeretem!
2010. febr. 9. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Privátban válaszoltam :)

(hátha amúgy nem néznéd :))

2010. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi félév után jöttünk újra össze mert még mindig szerettük egymást! Aztán pár hónap múlva újra külön mentünk mert elő jöttek a régi problémák...kb. 1 éve vagyunk külön...állítása szerint még most is szeret de én már többször nem szeretném visszafogadni!
2010. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem
2010. febr. 9. 20:27
 9/10 anonim válasza:
46%
En mar a baratnomet 2 szer elhagytam...eloszor csak egy futo kaland miatt, tavaly ilyenkor a masodik nekifutas kellos kozepen egy masik lany miatt, pedig akkor se volt semmi gond kozottunk.Felevig mas lannyal voltam aztan osszel megint osszejottunk es egyutt vagyunk mar vagy 4 honapja.Most ugy nez ki o fog elhagyni engem valami penzes kocsog miatt(de nem a penzeert), bar megigerte hogy nyaron ujra egyutt leszunk mert most mashol vagyok en egyetemen...ugyhogy igen, van ilyen:))
2010. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:
Én 3 éve szakítottam az akkori bnömmel. Szerettük egymást, de nem ment a dolog. Azóta nekem csak futó kalandok voltak (+visszatérő szexpartnerek) .Neki pedig 1 komoly kapcsolata. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy valószínűleg előlről kezdjük. Mindketten szeretnénk a dolgot, viszont nem tudom meddig lennék képes egy lánnyal maradni.
2010. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!