Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a párotok pár hónap járás után is visszament hozzátok?

Figyelt kérdés
Egy komoly kapcsolatban tudom, hogy gyakran megesik... na de 3-4 hónap után? Már 3x szakított velem a barátom, mindig egy-egy veszekedés után, most negyedszerre, 3x visszajött hozzám, ez most viszont nagyon komoly volt részéről. :S A haverja szerint ne keressem, aztán majd kiderül, mit akar, hogy hiányzom-e. Szerintetek?
2010. szept. 27. 22:53
 1/7 Moszuke ***** válasza:
a barátod egy szeretet k#rva
2010. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
micsoda? :D
2010. szept. 27. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtom de mindkettőtökkel baj van, vele h mindig visszafelé megy, te meg h mindig visszafogadod. Új életet lehetne kezdeni mindkettőtöknek jót tenne.
2010. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én szeretem. :S Nagyon. Most nem tudom, meggondolja-e magát. De ráhagyom.
2010. szept. 27. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
gyere hozzám majd én megmutatom neked hogy kell szeretni egy csajt :D :D
2010. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hónapokig játszottunk, fél év alatt 6-7 szakításunk volt. Ma se értem, hogy mehettem mindig vissza hozzá. Na, szerettem. Aztán ezzel a hülye viselkedéssel elérte egy idő után, hogy kiábránduljak belőle, a végen már annyira nem érdekelt, hogy összejöttem mással, akivel együtt vagyok 4 éve, szakítés nélkül.HA ez elején ilyen macerás, akkor nem éri meg, szerintem.
2010. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Exemmel 8hónap alatt nagyon sokszor szakítottunk. Hol én hol ő. De mindig megbocsájtottunk egymássnak. Így utólag belegondolva elvesztegettem 8hónapot.:S Már az elején nem működött mégis erőltettük. Persze később még rosszabb lett. Szerintem semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak. Mostani párommal több mint 1 éve vagyok együtt szakítás nélkül.:)
2010. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!