Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Ha volt párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Ha volt párotok, akkor miért és hogyan szakított veletek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretett és úgy, hogy "lelkizősen" beszélgettünk, és egyszer csak kinyögte, hogy vége.
2012. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
férfi vagy nő volt az illető?
2012. dec. 1. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért?Fogalmam sincs,de tényleg!Én magam sem értem,egyik napról a másikra kicserélődött.Olyan fura lett,talán családi gondok miatt is..

Hogy hogyan?Mosolyogva!Ott is hagytam,mert láttam,hogy nem komplett.

7 hónapot így zártunk le.Hogy minden rendben,és egyszercsak megváltozik.

Én sem akarom elhinni,hogy kész,vége,ennyi...

Nehéz.De nem érdemelt meg,tudom.

14/F

2012. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hasonló cipőben járok én is
2012. dec. 2. 00:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert sokat veszekedtünk és már nem volt jó neki. Elhívott, hogy találkozzunk személyesen (persze rögtön kitaláltam, hogy mi lesz) és akkor elmondta. Amúgy nem értem miért mondják, hogy olyan felháborító nem szemtől szembe szakítani. Szerintem szemtől szembe sokkal rosszabb néha. Amúgy meg már nem sajnálom, elmúlt és sokkal jobban érzem magam mint vele.
2012. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hetekig minden tökéletes volt, úgy szerettem mint még senkit, nagyon megbecsültem és ezt ő is tudta. Ő is oda volt értem, sosem akart elengedni, ha nem voltunk együtt akkor is állandóan keresett és már tervezte velem a jövőjét.

Aztán ebben a nagy idillben egyik este mindenféle előjel nélkül Facebookon megírta, hogy szakít velem, mert nincs tisztában az érzéseivel és nem akar átverni.

Én pedig aznap éjszaka órákig ültem egyedül egy padon a parkban és próbáltam felfogni könnyes szemekkel mit ronthattam el.

Mai napig nem állt oda elém, hogy személyesen elmondja az igazi okokat...


Az éj sötét és tele van iszonyattal...

2012. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 25/F (mivel úgy is megkérdeznéd).
2012. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös: mert gerinctelenség és ha Te bele adtad mindenedet a kapcsolatba, akkor a minimum az, hogy megtiszteljen a párod azzal, hogy szemtől szembe megmondja. Ez a minimum.

Alkalmazottat sem rúgunk ki levélben. Elvileg emberek vagyunk, emberségesen kellene viselkednünk, nem pedig gépekként elküldeni néhány karaktert.

2012. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor én valami földönkívüli vagyok mert VELEM szakított, mégis baromira kellemetlen volt, hogy ott kellett lennem a sok ember között, látnom őt miközben nem lehet az enyém többet és normálisan viselkedni. Lehet, hogy sokkal jobb lett volna telefonom, vagy bárhol máshol... Gondolom velem van a baj akkor... A munkát meg nem haosnlítanám egy szakításhoz...
2012. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En mindent megtettem a kapcsolatunkert o meg egy par vita utan fogta magat es lelecelt egy csajjal,a valodi okat elsem mondta a vitakra fogta pedig valojaban nem..de miert igergetett?ezzel tett tonkre..(lelkileg)
2013. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!