Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít nektek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek a párotok családi háttere?

Figyelt kérdés
Nem csak anyagi háttérre gondolok.
2009. aug. 18. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lehet nem olvastad vagy nem értetted meg mit írtam így ne indokolj vagy olvass újra
2009. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"nem számít"
2009. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

azaz azt mondtam h ha egy családban az van h pl minden gyerek elvált meg a szölői is sztm meggondolom h hoozzá megyek e férjhez már ne haragudj!

deh azt is oda írtam h sztm az mér tényleg nem lényeges!

2009. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én barétnőmnek se olyan a családi helyzete mint amit elképzelnék, gondolok itt az anyagiakra és a rokonokra! Emiatt nem is szeretek oda menni! De muszáj néha és ezért már kezdem unni az egész kapcsolatot! NÉha úgy érzem jó lenne egyedül lenni és azt csinálni amit én akarok! Szóval szerintem igen is sokat számít hosszútávon! Hiába próbálod bemesélni magadnak hogy nem számítanak az ilyenek, egy idő után felemészt
2009. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Annyiból számít csak,hogy általában a család milyensége kihatással van a "gyerekre".Tehát ha degeneráltak a szülők,nem egyeznek a nézeteink,akkor valószínűleg a gyerekükbe belenevelt életfelfogás se fog tetszeni.Viszont ha a háttér ellenére normálisnak találom az illetőt,akkor nincsen semmi baj,bár ezek ugye nagyrészt később derülnek ki és ha már addigra beleszeret az ember a másikba,akkor nem ez lesz a szempont,hanem a közös nevezőre jutás és a megoldása a helyzetnek.

Én a párom anyukáját előbb ismertem,mint a páromat.NAgyon normális nő,így nem volt kétség,hogy nem egy suhanc a fia.Az apukát később ismertem meg,Ő nagyon fura mentalitású ember,de szerencsére a párom nem oylan mint Ő és elutasítja azt a fajta életfelfogást.Így aztán nincs mitől félnem.A két év együtt töltött idő is ezt bizonyítja.

/Szmötyi/

2009. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen rétinéger.
2009. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én apám is alkoholista volt, ahogyan a párom szülei is.

Nem volt felhőtlen gyerekkorunk, nem ecsetelem.


Egyiken sem kallódtunk el, sőt, jó úton haladunk a céljaink felé. Piszokul meg tudunk becsülni minden jó szót, szeretetet és leginkább azt,hogy vagyunk egymásnak.

Mindig együtt oldottuk meg a nehéz helyzeteket, képesek vagyunk "összekapaszkodni" és együtt harcolni.

Van,mikor a szülő hibái megmutatkoznak a gyerekben, kétségtelen.

De sokszor a gyerek, miután elért adott kort, képes mérlegelni és belátni,hogy ő nem akarja követni a szülei példáját.

Házasodni szeretnénk pár éven belül és tudom,hogy a legjobb döntések egyike lesz. Én mindent ki fogok hozni magamból azért,hogy boldog legyen, ahogyan ő is ezt teszi és tenni fogja.


A háttérről senki nem tehet. De a döntés, hogy milyen ember akar lenni, mindenki számára szabad és ez a lényeg szerintem.


23L

2009. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!