Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít nektek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek a párotok családi háttere?

Figyelt kérdés
Nem csak anyagi háttérre gondolok.
2009. aug. 18. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a szülei tönkretette a kapcsolatunkat.ilyesmire gondolsz?
2009. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeretem a párom akkor nem azt nézem hogy milyen az anyukája vagy a többi rokona.
2009. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem igazán

őt szeretem,a család már csak egy plussz

bár ezt ugy mondom hogy nem épp mintahátterem van,de legalább edződtem...

páromé is csak látszolag tökéletes,de ezen sosem volt hangsuly

2009. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha tudom, akkor igen..

nem szívesen járnék egy olyan csajjal, akinek a háza tele van mocsokkal, a szülei rühesek, bolhásak, meg igénytelenek..:D

nem konkrétan erről van szó, de röviden így írnám le:D

2009. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nem a családjába szerettem bele. De tényleg milyenre is gondoltál pontosabban?
2009. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pl ha egyik szülő alkoholista, vagy bunkón viselkedik Veled, mert nem tetszik neki h a lányával/fiával jársz...ilyesmikre, vagy bármire ami ellenszenves.
2009. aug. 18. 20:27
 7/17 anonim ***** válasza:
A barátok megválogathatók a család nem. Tehát: Akármilyen is a családja ő még lehet rendes tiszta igényes szeretetre méltó ember.
2009. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha már megismertem a fiút, netán bele is szerettem, akkor már nem érdekel, milyen a családja. Max. ha bántanak, ritkábban vagy soha nem megyek hozzájuk. Volt már ilyen, hogy az anyukával nem volt jó a viszonyunk, de meg tudtam beszélni a barátommal, és nem mentem hozzájuk, csak ő hozzánk. Egy bizonyos kor felett pedig azért már semmi beleszólásuk, hogy kivel jár a lányuk/fiuk. =) Hajrá nagykorúság! :D

20/L

2009. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

nekem teljes mértékben igen!

pl akármennyire szeretem azért érdekel mondjuk h a pasi apja alkoholista e vagy bunkó e mert amilyen az apa olyan a fia nemmindíg igaz de a legtöbb esetben igen

az anyagii is érdekel azért valamilyen szinten! sztm mindenkit akárki akármit mond

ha mondjuk elváltak a szülei akkor sem szivesen kezdek vele habár sztm az már tényyleg nem lényeges de itt is a mondás amit előbb írtam érvényesül legalábbis nállam! és sztm még nem egy embernél

2009. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy olyannal akinek elválltak a szülei nem kezdenél...... Ezt hívják primitívnek
2009. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!