Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el még a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el még a szerelmet?

Figyelt kérdés

Kéne egy barátnő. Keresem de nem találom.

16 éves fiú vagyok. Kéne egy barátnő. Szeretnék szerelmes lenni. Nem dugás miatt kéne meg semmi ilyesmi. Egyszerűen csak jó lenne ha lenne egy másik felem :) Csak az a baj, hogy korosztályombeli csajok mind az idősebbekre buknak. Meg alapból vannak igényeim. Mondták már többen is, hogy lehetett volna barátnőm nem is egy, csak nekem nem tetszettek. Nem is annyira külső igények inkább a belső értékek miatt. Persze számít, hogy ne legyen csúnya vagy kövér, de egyáltalán nem vágyok full bombázó csajra (vagy plázacicára). Ha minden igaz én se vagyok ronda. Testalkatom jó, szóval azt se mondhatják, hogy azért nincs csajom mert ronda vagyok vagy ilyesmi. Egyszerűen szeretnék már szerelmes lenni, de nem találok ilyet. Tetszettek már csajok, de mindig az lett a vége, hogy összejöttek 1 idősebb fiúval vagy hasonló.

Várnom kell még ahhoz, hogy a vágyaim teljesüljenek, vagy inkább menjek rá azokra akik kicsit is tetszenek?

Lehet magasra teszem a lécet de gyanús, hogy inkább csak szerencsétlen vagyok.


Most meg még nem nagyon akarok fiatalabb csajokkal összejönni. Már a 14 éves csajokat is éretlennek tartom és az még csak 2 év lefele :/


2009. aug. 18. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akarsz valakit, akkor legyél rámenősebb, és vadássz.. nekem bejött..

am sztem nem vagy hozzá fiatal, ha én sem voltam..

2009. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ennyire, nem késtél még le semmiről. A többségnek hiányzik a szerelem, ha épp nincs valaki az életében, ez természetes, de az ilyet nem éri meg nagyon erőltetni, majd egyszer meglátod az alkalmas lányzót és akkor érte tegyél meg mindent :)
2009. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, de még egy kicsit se teccik senki:D
2009. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
legtöbb ismerősömnek nem is kell barátnő csak dugni akarnak.. és sikerül is nekik. nekem barátnő kéne de azt meg nem találok.. azt hittem csajok is jobban keresik a szerelmet mint az egyéjszakásokat
2009. aug. 18. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy keressed, hogy amint megtalálod, egyszer majd elveszik tőled, aztán sírhatsz utána. Kapcsolatot akarj, ne szerelmet... ennyi idősen nem nagyon jó. Én 19 éves létemre szendvedek miatta.


19/F

2009. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és szintén 16 éves, és velem is ilyesmi van. Nekem is lehetett volna egy csomó pasim, de nekem egyik se tetszett annyira, hogy össze is jöjjek vele. Kár is eröltetni. Utána meg azon bánkodnék, hogy minek jöttem ezzel össze... Volt egy fiú, aki tetszett, és láttam a jeleket, hogy tetszem neki, ölelgetett, meg foglalkozott velem, de egyszer csak hussss.... Én meg inkább letettem róla... Rájöttem jobb nekem még egyenlőre egyedül. És úgy érzem nem is lesz fiúm egyhamar. Tehát még szingliskedek még egy darabig...
2009. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ezt most igy érzed, szép és jó. Azonban nem kell elsietni, gondolkozz el rajta jól. Még 16 éves vagy. Megéri azt hogy lekösd maga?

Ha pedig jól átgondoltad, akkor simán találsz olyan lányt(legalább is gondolom) aki értékeli ezt, és szivesen lessz veled.

Türlem és kitartáás, ne akard eggyik napról a másikra.

2009. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez nem megy ilyen könnyen... Türelem rózsát terem! ;) (de még milyet)
2009. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!