Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? A pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A pasik miért tartanak a határozott nőktől, akiknek konkrét elképzeléseik vannak? Miért igényük, hogy a nők folyamatosan kényeztessék, a kedvében járjanak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyire én észrevettem az ilyen határozott konkrét elképzeléssel rendelkező nők könnyen átmennek a gátlástalan mindenkin átgázolok világba. Ami szerintem nem nőies...


Akit szeretünk azt szeretjük kényeztetni és még mindig a nő a törékenyebb a hétköznapi felfogásban és nem a férfi...

2009. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert jól esik nekik hogy mindig hozzájuk fordulnak

Vagy alfahím majomösztön

2009. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A társadalomban vannak kialakult férfi és női szerepek. Ez nem véletlen, hanem egy hosszú fejlődési út eredménye. Nincs értelme feltenni azt a kérdést, hogy MIÉRT van ez így. Így van, mert így fejlődött ki. Ha NEKED van ezzel gondod, akkor fogalmazd meg úgy a kérdést, és akkor tudsz rá jó választ találni...


Azon kívül ez egy olyan általánosítás, ami nem is állja meg a helyét, mert nem minden férfi tart az ilyen nőktől. Egyszerűen, csak megfelel nekik a hagyományos férfi szerep és nem akarnak ilyen nőt maguk mellé. Ez nem jelenti azt, hogy tartanak tőle; azt jelenti, nem akarják, hogy az életük egy folyamatos feminista harc legyen. :P


Innen nézve ez nem az Ő problémájuk, hanem az illető "határozott" nőé. ;)

2009. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem 'tartok' tőlük, egyszerűen nem jönnek be, vagy ha mégis, nem tudnám elképzelni velük hosszútávon-komolyan... Elég egy egoista a házban, kettő már sok.
2009. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!