Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogy valljak szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy valljak szerelmet 1 lánynak úgy hogy a lehető legszebb legyen?

Figyelt kérdés
Vagy ti hogy képzelitek el a szerelemvallást? 17 vagyok a csaj is 17 és nagyon szeretem, csak nemtudom hogy mondjam el neki.
2009. aug. 17. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár lányokat kérdezel, de én 35 éves férfiként azt tanácsolom, hogy sehogy.

Gondolom nem jártok, mert akkor az idővel kialakul és kimondódik, egyszerűen csak úgy érzed, hogy szerelmes vagy bele és azt gondolod, hogy ha ajtóstól rontasz a házba, az jó lesz.

Nem lesz az.

Ismertesd meg vele magad, találkozzatok párszor, hagyd, hogy benne is kialakuljon vonzalom feléd és ha így alakul jöjjetek össze, majd utána jöhetnek a nagy érzelmek, de azok is hétköznapian, mert az élet hétköznapok sorozata, nem pedig egy nagy piros betűs ünnepnap, ahol nagy csinnadrattával, mint a filmeken, egy szerelmi vallomással kezdődik a sírig tartó szerelem.

Képzeld el visszafelé, hogy úgy-ahogy ismersz egy lányt, aki egyszer csak eléd áll és közli - akár a leggyönyörűbb világirodalmi szinten - hogy ő nagyon-nagyon szeret!

Amellett, hogy megijesztene, el is gondolkodtatna, hogy mibe szerelmes? Ismeri a hétköznapjaimat, a rossz pillanataimat, a gyűrött és nyomi reggeleimet, a világról és a szerelemről alkotott képemet, azaz röviden engem?


Ha mégis járnátok, akkor bocs az előbbiekért, de akkor meg nem értem a kérdést!

2009. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vonzalom már megvan már egymás iránti érdeklődés is vagy amit mondtál, sszal ismerjuk egymást, már csak hivatalossan kéne kijelenteni hogy járunk
2009. aug. 17. 10:00
 3/8 Kankalin ***** válasza:
100%
Ez nagyon kérdés. Tudod, nem az a lényeg amit mondasz, hanem az, ahogy mondod. Ne készülj nagy monológgal, egyszerűen menjetek sétálni, álljatok meg valahol és mondd meg. Nem "ciki" ám pironkodva hebegve-habogva elmondani. Ettől lesz szép és őszinte!
2009. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom miért kéne mondani valamit. Elmész vele sétálni vagy csak leültök valahová aztán belenézel a szemébe, ő is a te szemedbe, közeledsz felé majd megcsókolod:) szerintem ez ha összejön sokkal nyerőbb mint egy szerelmi vallomás. Ebben minden bennevan.
2009. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Mondd neki érzéssel, hogy szívesen belefosnál a köldökébe.
2009. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak, itt van a mi barátunk, aki szerint MINDEN lány smárolt már lánnyal.
2009. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

ha bármi mást csinálsz mint amit egyébként tennél, bohócot csinálsz magadból.

Ne parázz, légy önmagad! Ha te tetszel neki, akkor viselkedj úgy ahogyan mindig. És mondd azt neki ami először az eszedbe jut. Persze az első olyan dolgot ami a szeretetről jut eszedbe :)

2009. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Légy, DvD, dnb, puding, fagyi, szex, Hirtelen ezek jutottak az eszembe. :P
2009. aug. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!