Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani a pasimat?

Figyelt kérdés
2hónapja külön vunk de még mind a ketten szeretjük 1mást csak ő közben a hülyesége miatt belement egy kapcsolatba amit már bán..csak közben a csaj beleszeretett és nem engedi a lelkiismerete h kilépjen..szerintetek hogy tudnám elérni h otthagyja ezt a csajt?
2012. nov. 20. 19:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen persze ezt várnám én is tőle hha nem is engem választ de legalább tényleg döntene és békén hagyna!csak így rossz élni h mindig reményekben hiteget!
2012. nov. 24. 00:20
 12/14 A kérdező kommentje:
Megvédett és mellettem állt mindig mikor a nője szidott engem!eleve a nőjét a neten mindenki szeme láttára oltogat!vlem vmennyire őszinte mrt elmond mindent a nőjérõl ő meg nem tud semmit az egészből h mi néha beszélünk meg talizunk!
2012. nov. 24. 00:24
 13/14 tabaki ***** válasza:

Megint ott tartunk, ahol az elején. Ha oly nagyon bántja a másik lány érzékenysége, akkor mit akar tőled, amíg nem járt tisztességgel a dolog végére? És a te lelked miért nem számít? Nem érsz annyit, mint a másik? Vagy csak már kitapasztalta, hogy veled megteheti? Te vagy a jól kitaposott tutyi az ágya mellett, ha kedve lesz, majd beléd bújik? Ne legyen már természetes, hogy ő a kegyosztó, állj a sarkadra.

Ez az emlegetett "nője" az a csajszi, akiről eddig is szó volt? De mindegy is, aki kibeszéli a vele bizalmas viszonyban álló akárkit, egyéb sunyiságokra is képes, és ez előbb-utóbb a te bőrödre is megy majd, pláne, ha sikerül "visszahódítanod". Érdekes egyéniség, én továbbra is azt javaslom, hogy húzd meg azt a bizonyos vonalat, és keress mást.

2012. nov. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze ebben igazad van engem már ismer tudja hogy milyen vagyok és mikor mit reagálok!Elve én már rájöttem akk h van valami nőci a háttérben amikor még 1ütt voltunk!A mostani nője fiatalabb sokkal mint én és szerintem ezért is marad vle mrt ez a nőci semmit nem vett észre h mit művel a pasija!Engem kb akkor akar "elővenni" amikor mjd komolyan tervezni akar..mrt már úgy volt h összeköltözünk meg minden és akk mondta h még sem és lgyen vége!Sztem ő beijedt ettől h komolyabbra fordulna az élete és ink még szórakozni akar nem aakrja megkötni mgát!
2012. nov. 24. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!