Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy lányt visszahód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt visszahódítani 3 év után?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve már hogy megharagudott rám,mert bunkó voltam vele és ő nagyon szeretett...:/ (remélem még most is szeret) rájöttem hogy én voltam a bunkó, el is mondtam nemrég neki telefonban és megbocsátott. majd újra bejelöltem facebookon és visszaigazolt, de elötte felhívtam hogy találkoznék vele de nem volt otthon.Megbeszéltük hogy korlátozzuk a beszélgetést Facebookbeszélgetésre kezdetben, de alig van fennt és ha fennt van akkor meg nemhiszem hogy zaklatnom kéne mindig azzal hogy ráírok hogy szia hogy vagy.. aztán még vissza is alig ír, és ha ír akkor is tőmondatokat.. NAGYON SZERETEM ÉS VISSZA SZERETNÉM KAPNI AZT A BŐBESZÉDŰ LÁNYT AKIT MEGISMERTEM!!! SEGÍTSETEK!!! 19F

2012. nov. 2. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

erre 3 év alatt sikerült rájönnöd?


ha én lennék 'az a lány', leszarnálak

2012. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már rég rájöttem de már barátja van és későnek tartottam.....kiderült hogy mégsem, de mire észbekaptam már haragudott rám... és most megbékélt egy kicsit de nekem még az is jó ha eltudnék vele beszélni úgy ahogyan régen !
2012. nov. 2. 21:47
 3/13 A kérdező kommentje:
hogyan tudnám ezt elérni??
2012. nov. 2. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
kisgyerek vagy...
2012. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te már csak max barát maradsz neki!Valószínű azért nem beszélget veled,mert már nem érdekled,vagy még haragszik rád úgy megbántottad!
2012. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
21:56 os válaszadó! ha barát leszek neki sem érdekel mert nem szeretném elveszteni! hogyan engeszteljem ki? facebookon mit írjak neki? nem merek írni állandóan mert nem akarok nyomulni, se idegesíteni.
2012. nov. 2. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,hogy a barátod legyen,akkor nem facebookon kellene írogatnod neki,hanem elhívni esetleg egy kávézóba és megbeszélni vele mindent!Főként meghallgatni,hogy hogy is viszonyul hozzád!
2012. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
22:14 es válaszadó igazad van de nem akar látni még mert nem tudna a szemembe nézni ezt a lány mondta.. de szerintem is az lenne jó de ezt hogyen érjem el??
2012. nov. 2. 22:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy de te szeretnél mindent tisztázni vele és mindent a 0-ról kezdeni!Szeretnéd elmagyarázni mi miért volt és szeretnéd meghallgatni,hogy ő hogy gondolkodik erről és mit érzett/érez!
2012. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
22:21 es válaszadó én már mondtam ugyan ezt mivel szerintem is ez lenne a legésszerűbb módja hogy tisztázzuk a dolgokat de azt mondta erre hogy facebookon beszélgessünk mert nem tudna a szemembe nézni.. mert bunkó voltam (volt mikor elötte mentem el és nem köszöntem mert haragudtam rá mivel nem mert velem menni az utcán nehogy észrevegye a barátja... és ez felidegesített és elhatároztam hogy nem szólok hozzá és leszarom, de rosszul döntöttem)és rájöttem hogy nem szabad iylen hülyeség miatt ezt a kapcsolatot elrontani.. hogy hozzam rendbe? facebookon mit írjak neki hogy megbékéljen? segítsetek!!! hogy tudnám elérni hogy többet írjon???
2012. nov. 2. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!