Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy lányt visszahód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt visszahódítani 3 év után?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve már hogy megharagudott rám,mert bunkó voltam vele és ő nagyon szeretett...:/ (remélem még most is szeret) rájöttem hogy én voltam a bunkó, el is mondtam nemrég neki telefonban és megbocsátott. majd újra bejelöltem facebookon és visszaigazolt, de elötte felhívtam hogy találkoznék vele de nem volt otthon.Megbeszéltük hogy korlátozzuk a beszélgetést Facebookbeszélgetésre kezdetben, de alig van fennt és ha fennt van akkor meg nemhiszem hogy zaklatnom kéne mindig azzal hogy ráírok hogy szia hogy vagy.. aztán még vissza is alig ír, és ha ír akkor is tőmondatokat.. NAGYON SZERETEM ÉS VISSZA SZERETNÉM KAPNI AZT A BŐBESZÉDŰ LÁNYT AKIT MEGISMERTEM!!! SEGÍTSETEK!!! 19F

2012. nov. 2. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg face-en azt,hogy mondja el a véleményét érzéseit arról ami akkor volt és ami most van!A legfontosabb,hogy te csak hallgass hagyd,hogy ő mondja el az érzéseit/emlékeit!és csak a végén kommenteld és persze kérj bocsánatot az olyanokért amikkel megbántottad!
2012. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
22:37! a lány alig beszél már velem... szerinted lefogja írni? legfeljebb leépít valami beszólással.. hogyan nyerjem vissza azt hogy ne legyen flegma velem?? :S hogyan fogjak hozzá ahoz hogy a facebook beszélgetésből találkozás legyen??
2012. nov. 2. 23:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni vele olyan közös témákról,amikről csak ti tudtok!Aztán kezd el rávezetni,hogy mi lenne ha találkoznátok egy olyan helyen ahol együtt jól éreztétek magatokat!A többi meg már jön magától ha belemegy!
2012. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!