Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége olyan könnyelműen dobja el a nőt magátol mint én a zoknimat miért? Mi bajuk a nőkkel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Am ezt hol hallottad?? én 2 évet szenvedtem 1 lány miatt. Szerintem ezzel rácáfoltam a kérdésedre.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ürítenek,és mennek tovább.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A nők csak rossz fiukra, görényekre buknak. Azok meg természetüknél fogva, dobják a csajokat egy idő után. Szóval igazából a ti hibátok:)
2012. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert van eszük, és nem bíznak meg a nőkben annyira, h összejöjjenek velük. Másrészt ti nők csak a jóképű férfiakat veszitek észre, ők pedig bármikor találnak másik csajt.
2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(True Story) az előttem szólónak, mindig úgy van hogy valami köcsög görény tönkrevág benneteket, aztán a következő kapcsolatra nyiló személynek mindig azt hajtsátok, hogy "én még nem állok készen új kapcsolatra" meg "most teljesen csalódtam mindenben ami csak létezik a világon" és igy eldobjátok magatoktól az új esélyt, ezáltal persze, hogy csak oylanok maradnak akik ugyanazt csinálják veletek, mint ti azokkal akik hajlamosak lennének mindennél fontosabbnak tartani benneteket.
2012. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lifeishard ***** válasza:
Ezt a baromságot...
2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thom12 ***** válasza:

Igen azok a pasik, akikre tapadnak a nők

bizony mehtehetik, meg is teszik!

De mi (én is) aki megbecsülne egy

"normális" lányt, nekünk nem akad,

se ilyen, se olyan lány! Sajnos lányok

ez a ti hibátok!

Nos, ha te tisztelt kérdező "normális"

lány vagy és "rendes" fiút szeretnél

"komoly" kapcsolatra akkor ne a

bulis, nagyképű, bunkó alfahímek

kategóriájában keres! Tedd le a

mércét, legyen rondább, szegényebb,

alacsonyabb, vékonyabb, vagy kövérebb,

de ne szőke, kékszemű, 190cm, izomagy.

Javslom a társkeresőkön, kép nélkül,

vagy előnytelen képpel rendelkező,

(ahogy ti mondani szoktátok gúnyból)

kis aranyos fiúkat. Ott láthatod, hogy

5 év alatt, 5 levelet, kapott, és alig várja,

hogy szeressék, hogy szerethessen!

Olyannak ne írj akinek a képén

egy szolibarna, izomagyat, két csaj

keneget napolajjal, kréta szigetén!

Meglátod rendbe jön az életed!

2012. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!