Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki szabad, nekem nem?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon modern gondolkodású nő, nagyban hangoztatja a féri-nő egyenlőséget, meg ugyanazok a jogok, bla bla.

Érdekes módon akkor, mikor fizetni kell vhol, akkor miért jön elő egyből, hogy egyenlőség? Buliban, vagy étteremben még egyszer nem állt szándékában fizetni, elég érdekesnek tartom ezt. Főleg úgy, hogy haverokat látom, ahol azért párszor a csaj is fizet. Ugyanez van, mikor veszekszünk, ő mindennek elhord, de ha én felemelem a hangom, már kiakad, hogy hogy tehetek ilyet.

HUszonévesek vagyunk, 1 éve járunk, szülőknél lakunk saját keresettel.


2012. nov. 12. 12:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ne sarkítsd ki, nem számolgattam semmit. Csak tudod előbb-utóbb feltűnik az embernek.

A másik része meg, ha az összespórolt pénzt elszórjuk, mert hú van lóvé, költsük el alapon, akkor azért persze felmerül bennem, hohgy hogy tervezzen ilyen felfogású nővel az ember.

2012. nov. 12. 13:37
 22/24 anonim ***** válasza:

Még többet is keres és rátart, hogy neked van letett pénzed? Ez nagyon csúnya dolog!


Én inkább nem veszek meg olyat, amire a saját pénzemből nem szánnék.

Mindig figyelünk az egyensúlyra, boltban külön fizetünk, max. kínálgatjuk egymást, ha csokit, ilyesmit veszünk, de az kölcsönös, vagy legfeljebb összedobjuk rá.


Előfordul ajándékozás, de az is egyenlített.

Viszont, minek fizetné ki mondjuk a tampont nekem, ilyesmi?

2012. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Olyan mint a politikusok vagy mint a ... az a nő. :S


Van jó munkája, jól keres, mégis a te kis megtakarított pénzedet nyúlja le. :O

2012. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg ennyire sarkos ez a kérdés. Eddig mást sem tettél csak számolgattál a hozzászolásaidban. Döntsd el, hogy neked megéri vagy nem?
2012. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!