Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túllépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni az exemen?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakítottunk, nincs velem semmi gond, csajozgatok, elvagyok, ismerkedem, de valahogy nem tudom elfelejteni. Vele álmodok és kattog az agyam rajta hogy mennyire hiányzik, pedig társaságban híresztelte hogy szar vagyok az ágyban, szakítás után bosszúból, ami miatt én dühös vagyok, mert kábé mindent megcsináltam neki amit kívánt, és ha ez eszembe jut, hogy szar vagyok az ágyban akkor egyből elmegy a kedvem a szextől, ami egy kicsit cinkes hogy ha pont egy lánnyal vagyok együtt privátban. Kínos nekem az hogy őt megcsinálom én meg hagyom az egészet utána. Valami javaslat, vagy jellemzés vagy ötlet?

2012. nov. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szard le hogy ő mit mondott adj bele mindent és menni fog!
2012. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.S.94 ***** válasza:
sajnos valòszìnűleg azért mert még hiànyzik..valami van benne ami megfogott téged ha mâr nem is szeretet de ragaszkodás...az emlèkek. Az agyadnak hiànyoznak a vele töltött idők mivel akkor boldog voltàl... Szakítsd meg ezt a dolgot ami még hozzà köt mert amìg nem teszed meg nem lépsz tovàbb....
2012. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltatok együtt? te még szereted?ki szakított?
2012. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írj rám privátot, ott válaszban megírom.
2012. nov. 14. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nem találtál újat...
2013. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!