Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges ha már egy év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha már egy év után sem tudok túllépni az exemen? Még mindig ő jár a fejemben.

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez kihat mindennapos létezésedre, tevékenységeidre, akkor semmiképp sem egészséges. Ha ennyire nem durva, csak sokszor eszedbe jut, az nem gáz, majd jön valaki más egyszer, aki a helyére lép.
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem beteges. én még mindig érzek az előző párom iránt vonzalmat. pedig lassan két éve szakítottunk
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudom elfelejteni :'(
2012. máj. 12. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyire közös az életteretek? Napi szinten állandóan egy környéken vagytok, vagy nem is találkoztok? Ha előbbi, ezen lehet változtatni?


Vagy csak látni szoktad, akár netes tevékenységeit, pl Facebook?

2012. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm FB-on, és nem is látom. Teljesen megszakadt a kapcsolat közöttünk.
2012. máj. 12. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
És van szűkebb baráti köröd, akivel el tudtok hülyülni, és ilyesmikről beszélni, neadjisten olyan helyekre szoktál járni, ahol akár csak ártatlan ismerkedést, de tudsz folytatni?
2012. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb két év volt négy éves kapcsolat után. Türelem, el fog múlni! Az én exem már férjhez is ment, amikor hallottam az esküvőről olyan volt, mintha valami idegenről meséltek volna. Pedig tényleg nagyon szerettem. Mondom, idő!
2012. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy beteges

én 3 éve nem léptem túl

mondjuk az is közrejátszik hogy amíg ő jár a fejemben, nem h.lyítek másokat meg randizok csak mert unatkozom, nem keresek pótlékokat

meg hogy a barátaim azóta mind párban vannak és nem megyek a közös programjaikra, mivel én lennék az egyetlen egyedülálló és ez gáz

de én berendezkedtem arra hogy ez nem fog elmúlni és úgy élek mint a 80évesek zöme, szal nem ez a jó példa :)

2012. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!