Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha ferfi lettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha ferfi lettetekre 152 cm. Lennetek? Hogy lehet igy elni? Mar az ongyillkossag gondolata is megfordult a fejemben. Van meg aki igy el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
ez legyen a legnagyobb bajod...majd ha le kell vágni a lábad vagy valamiért megvakulsz...majd akkor nyavajogj mint egy rossz b*zi!!!
2012. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
gondolom azert nem cserelnel velem?28 evesen meg csajom sem volt?
2012. ápr. 24. 17:22
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már kb. ilyen magas btom. Nem a magassága miatt lett vége.
2012. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Tom Cruise sem sokkal magasabb, mégis mire vitte :)
2012. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Lány vagyok 160 centivel. Tudom hogy teljesen más, de még énis sokszor érzem magam kirekesztve. Hát nagyon nehéz lehet neked, nem tudom én mit tennék a helyedben, mert ilyen alacsony lányok nem igen vannak :/
2012. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért nem volt csajod mert töpszli vagy hanem azért mert többet nyavajogsz mint egy csaj a piros betűs napokon. És ezt nő létemre mondom! Komolyan mit nyavajogsz ezen, mikor mások éheznek, esetleg maradandó sérülést szenvednek és nyomorultan élik le az életüket? Szánalmas vagy!
2012. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bőven vannak csajok 150 cm alatt.
2012. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

ma 17:27


Arra nem gondoltatok, hogy azért nyavalyok, mert ti nők elutasították folyton a magassága miatt.


EGy pár kedves nőt idéznék:


Engem nem tudnak vonzani az alacsonyabb pasik, így vagyok programozva.


A nők mindig a magasabbakat keresik, szegény, szerencsétlen még szép, hogy boldogtalan, hiszen sosem volt nője, egy lány sem tudott vonzódni hozzá, mert ilyen alacsony és emiatt a kérdező ilyen nyavalygóssá vált, amit megértek teljesen.


Én sem vagyok szerencsés a magam 165cm-jével. Nekem sem volt még sosem barátnőm, pedig hány lánynál próbálkoztam már.


Volt, aki kijelentette nekem, hogy bejövökneki, helyes vagyok, de mivel ő szeret magassarkút viselni, emiatt nem tudja elképzelni, hogy egy ilyenn alacsony pasival járjon, mint én.


Bár ami igazán elkeserít, amikor egy tőlema alacsonyabb. 150-160cm magas lány is elutasít, mert neki nem jönnek be az alacsony fiúk, neki 180-190cm magas kell!


Ezek után még csodálkoztok, hogy az alacsony férfiak nem érzik magukat többnek egy rakás sz@rnál?!


22f

2012. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
17:32, 163 cm vagyok. Nem azért utasítanálak vissza mert 2 centivel magasabb vagy nálam (bár az sem zavarna ha 5-el alacsonyabb lennél) hanem azért mert kioktattál és előítéletes voltál a nőkkel és általánosítottál. Ennyi.
2012. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!