Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha ferfi lettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha ferfi lettetekre 152 cm. Lennetek? Hogy lehet igy elni? Mar az ongyillkossag gondolata is megfordult a fejemben. Van meg aki igy el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Legyél gazdag, pénzzel tudod kompenzálni a magasságodat! Másképp sajnos tényleg nem fogsz kelleni senkinek.
2012. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Elfogadnám magam, vagy így vagy úgy. Ha magamtól nem megy, akkor szakember segítségével.

Emellett, mindenképpen edzenék és képezném magam, hogy más is elvonja a gyengébb nem figyelmét. Teljesedj ki, mutasd meg magad, ne rejtsd el a személyiségedet, mert az ha kincset ér, akkor jószerével mindegy, hogy nézel ki. Ismerek egy embert, aki 155-167 cm körül mozog, és anno híresen nagy nőcsábász volt. Az egyik barátom barátja sem magasabb, és ő is merőkanállal falja az életet. Vállald fel magad, ez a lényeg.

2012. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*155-157
2012. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Én is pont ekkora vagyok, csak lány. Elég hamar megálltam a nővésben s nem volt könnyű végignézni, ahogy a barátaim lassan-lassan 15-2o centivel is magasabbra nőnek nálam. Mondhatni megszoktam már, hogy ekkora vagyok. Általában, ha több magas ember társaságába keveredek, még mindig kényelmetlenül érzem magam. Persze, én húzhatok magassarkút, de azt sem lehet 24 órán át hordani. Egyebet nem tudok tanácsolni, minthogy próbáld meg elfogadni a helyzetet, mert nem igazán lehet rajta változtatni. A licis infó tanárom hordott valami spéci férfi magassarkú cipőt, szerintem kereshetnél olyat, hátha ad egy kis önbizalmat neked :)
2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
hát ha nekem 152cm lenne akkor örülnék :DDD
2012. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez jutott eszembe erről: http://www.youtube.com/watch?v=ANIj1wfMuK4 :D
2012. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 tetris ***** válasza:
76%

Szia! Van néhány trükk, amivel kicsit magasabbnak fogsz látszani. Szóval vágasd a hajadat rövidre, de a fejed búbján hagyd hosszabbra. Ezt pedig fésüld, zselézd sünisre, hogy felálló legyen. Ez is növelhet rajtad néhány centit.

Hordhatsz vastag talpú cipőt, ami szintén emel rajtad pár centit. A lényeg, hogy ne ess túlzásba.

Lehet, hogy hülyeség, de ártani biztos nem fog, ha néha alaposan kinyújtóztatod magad a bordásfalon. Úszás közben is megnyúlhat a gerinc, mivel ilyenkor az ottani szalagok nincsenek a gravitáció miatt függőlegesen megterhelve. Ha a gerinced megnyúlik, akkor magasabbnak túnhetsz.

Ügyelj arra, hogy a testtartásod ne legyen görnyedt. Mindig húzd ki magad!

Egy kicsit nem ártana, ha kigyúrnád magad. Ne ess itt se túlzásba, de legyél arányosan izmos. Ha már alacsonyabb a termeted az átlagnál, legalább a kinézeted legyen sportos.

Érdemes lenne megtanácskozni a helyzetet egy orvossal, hogy gyógyszerrel (növekedési hormonnal), vagy mittudoménmivel lehet-e valamit segíteni, hogy pár centivel magasabb legyél.

Végül: Az emberi értékeidet nem a testmagasságod fogja meghatározni. Az a fejedben, és a szivedben dől el. Nem vagy se több, se kevesebb másoknál. Mindaddig rosszul fogod magad érezni a bőrödben, amíg nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy. Vannak dolgok, amiken nem lehet, nem tudunk változtatni. Ezt kéne megértened.

Ha megölöd magad, attól se leszel magasabb. Nézd a dolog pozitív oldalát. Számos olyan híresség van, akik alacsonyak, mégis sokra vitték.

Tom Cruise, Danny de Vito, Horn Gyula,.. csak hirtelen ami eszembe jut.

Fel a fejjel!!!!!

2012. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tetris ***** válasza:
76%
Nikolas Sarkozy, Napoleon, Sztálin, Rákosi, Medvegyev, Orbán Viktor, Putyin, mind, mind alacsonyak
2012. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
koszi:)
2012. ápr. 24. 18:10
 20/23 anonim ***** válasza:
Na jó, mondjuk Sztálin és Orbán Viktor annyira nem jó példa. :D
2012. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!