Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha ferfi lettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha ferfi lettetekre 152 cm. Lennetek? Hogy lehet igy elni? Mar az ongyillkossag gondolata is megfordult a fejemben. Van meg aki igy el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szerintem annyi az egész, hogy fogadd el magad és sokkal vonzóbb leszel a nők számára. nekem is rengeteg önértékelési problémám volt, de mióta szeretem magam, sokkal többen oda vannak értem:)
2012. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ricky Martin olyan alacsony, mint te, neki külön tánckara van 150cm alatti nőkkel. Ráadásul meleg, megis bomlanak érte a nők:) egyébként ha sokat görnyedsz (márpedig aki nem magabiztos az sokat görnyed) akkor csúsznak is össze a csigolyáid, úgyhogy néha elmehetnél csontkovácshoz, az általában mindenkihez hozzátesz 2-3 centit. És sport, szálkás test, meg hátizmok! Azok a testtartásodat is rendbeteszik:)
2012. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én egy alig 160 centi magas csaj vagyok és nemhogy nem zavarna egy alacsonyabb csávó magam mellett, de kifejezetten imádnám.:D Olyan aranyos benyomást keltene. Talán ez is valami fétisnek minősül hivatalosan, nem tudom, mindenesetre fedi a valóságot.:D
2012. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!