Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vigyem haza a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem haza a barátom, ha nincs külön szobám?

Figyelt kérdés

Egy évig egyedül éltem, most azonban anyagi okok miatt haza kell költöznöm. Időközben lett egy párom (ez az első komoly kapcsolatom), de sejtelmem sincs, a jövőben hogy oldjam meg a nálunk alvást, ugyanis a húgommal lakok egy szobában.


Mivel albérletes voltam, hónapok alatt megszoktuk már a párommal, hogy heti kb. 5 napot mindig együtt alszunk, általában hármat nálam (ő otthon lakik még). De szerintem anyám még annak sem örülne, ha hetente kétszer nálunk aludna... igazából, azt se tudom, hogy kérdezzem meg, mert sosem voltunk túl jó viszonyban, és ő nem képes kompromisszumokra, minden csak a saját nézetei szerint történhet.


Ráadásul, ha még meg is oldom ezt, akkor is ott a húgom... lehet, hogy ráveszem, aludjon a nagyszüleinknél, d napközben mégis ott lebzsel a szobában körülöttünk, ami persze félórára nem gond, de egész nap.... egy hely sincs, ahova kettesben el tudnánk vonulni...


Sjtelmem sincs, mihez kezdjek az egésszel.


21/L


2012. nov. 10. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Koli, rokonok, barátod, bármi megoldás lenne, abban az esetben, ha valóban úgy lett volna, ahogy írtad. Gondolok d a testi/lelki terrorra.

Van közeli ismerősöm, aki sajnos így nőtt fel. IGEN, volt a legalján, de soha nem ment haza!


Na mindegy, nem ez a lényeg, csak nem szeretem, ha ámítják itt a népet!


21 éves fiatal nő vagy, rendben, hogy a munkanélküliség jelen van, de ebben a korban a legkönnyebb találni, mert minden vendéglátó helyre a fiatal nőket keresik.


A kérdésedre meg még mindig az a válaszom, hogy egyáltalán nem jogos az elképzelésed, és hogy mindenkit ki akarj toloncolni onnan a barátod miatt!

2012. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell kezdened. Amennyit eddig a barátodnál aludtál, azt most is megteheted.


Tudod, legalább benned van annyi tartás, hogy megkérdezed, mit csinálj. Az én nővérem beköltöztette a közös szobánkba a pasiját, és most együtt élősködnek itthon. Az én férjem meg soha nem aludhatott itt. Mi a nagymamámnál alszunk a mai napig.

2012. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Elhiszem, hogy mérges vagy a nővéredre. De te meg beköltöztetted a barátodat a nagymamádhoz.


Nem vagyok ám egy rosszindulatú hárpia.

De nekem nem is volt hova haza mennem!!!!

Dolgoztam, diplomát szereztem és nekem is volt mindig egészséges párkapcsolatom.

Soha nem mutogattam ujjal a nehéz időkben, hogy ki a hibás!!!

2012. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Félreértettél. Amíg a barátom volt, addig nem is aludhattunk együtt. Az eljegyzés után pedig együtt aludhattunk a nagymamámnál. Most, a házasság után pedig szintén nála alszunk, ha itthon vagyunk, mert 200 km-re lakunk. A nővérem ugyanannyi ideje van együtt a párjával, de a szüleink megkérdezése nélkül sunyin beköltöztette a hapsiját, akinek se eljegyzés, se házasság, se gyerek nem jár az eszében, de ingyen lakhat, ehet, mosnak rá, nem kell takarítania, és ingyen van a punci is.
2012. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor elnézést!
2012. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Nehéz ez a ki kinél aludjon, és mikor. De hát, ilyen a világ. Az emberek többsége hosszabb ideig tanul, és sokáig nem is talál munkát, hogy elköltözhessen, de igénye az intimitásra viszont van. Én ezért vélekedek úgy, hogy a külön szoba jó dolog, és alap dolog lenne, ha jót akarna az ember a gyerekének. Vagy legalább a tapintatosság, egy elszeparálható kuckó a szobában, ha tényleg csak egymás közelében akarnak a fiatalok aludni.
2012. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Miért kell 0-24 együtt lenni?

Ne egymás élete akarjatok lenni, hanem egészítsétek ki egymás életét. Én tuti meghülyülnék, ha folyamatosan egy emberrel kellene lennem, stb. Lazítsatok ezen a dolgon, fiatalok vagytok még.

2012. nov. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!