Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vigyem haza a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem haza a barátom, ha nincs külön szobám?

Figyelt kérdés

Egy évig egyedül éltem, most azonban anyagi okok miatt haza kell költöznöm. Időközben lett egy párom (ez az első komoly kapcsolatom), de sejtelmem sincs, a jövőben hogy oldjam meg a nálunk alvást, ugyanis a húgommal lakok egy szobában.


Mivel albérletes voltam, hónapok alatt megszoktuk már a párommal, hogy heti kb. 5 napot mindig együtt alszunk, általában hármat nálam (ő otthon lakik még). De szerintem anyám még annak sem örülne, ha hetente kétszer nálunk aludna... igazából, azt se tudom, hogy kérdezzem meg, mert sosem voltunk túl jó viszonyban, és ő nem képes kompromisszumokra, minden csak a saját nézetei szerint történhet.


Ráadásul, ha még meg is oldom ezt, akkor is ott a húgom... lehet, hogy ráveszem, aludjon a nagyszüleinknél, d napközben mégis ott lebzsel a szobában körülöttünk, ami persze félórára nem gond, de egész nap.... egy hely sincs, ahova kettesben el tudnánk vonulni...


Sjtelmem sincs, mihez kezdjek az egésszel.


21/L


2012. nov. 10. 19:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért kell túlzásba esni és úgy ítélkezni, hogy nem ismered a hátteret. Annak idején elmenekültem otthonról a TESTI/lelki terror elől, és még csak a kapcsolatot sem nagyon tartottam a családommal amiatt, ahogy fel kellett nőnöm (gondolom a testi szó elég volt, nem kell részletezni). Rettegek tőlük, de rá vagyok kényszerülve, hogy hazaköltözzek, ha nem akarok a híd alatt lakni.

A párom azaz ember, aki elfogad és szeret engem, nem pedig bánt - nekem nincs másom a világon, ezért nagyon fontos számomra. A jelenléte, mindene.


És ezért igenis tragédia számomra belegondolni, hogy mostantól nem tudunk együtt tölteni annyi időt, mint eddig.

2012. nov. 10. 20:29
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minden este vagy amikor találkoztok kikíséred a 10 órási buszhoz. Mielőtt felszállna adsz egy jó nagy puszit neki, és mindketten hazamentek. Ezt is megfogjátok szokni.


Nézd, hiába írod, hogy így meg úgy, akkor sem tudsz mit tenni. Anyud visszafogadott, eltart. Te elfoglalood a húgod helyét is. Azért nem árt ha bele gondolsz az ő helyzetükbe. Anyudnak most újra úgy kell beosztani a pénzét hogy 1 éhes szájjal több van, 1 + emberrel kell számolnia. A húgodnak is megvolt a maga kis világa, élete. Te mindkét ember életét gyökeresen megváltoztatod azzal hogy újra hazamész. Így nem hiszem hogy neked kéne azon keseregni hogy nem tudsz a barátoddal este együtt aludni..

Ha nem tudsz fenntartani egy szobát vagy lakást magadnak addig nem marad más mint hogy újra megszokjátok hogy nincs együtt alvás. Időnként vagy mentek a barátodhoz vagy egy szállodába hogy egy jót szeretkezzetek..

2012. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, minden munkára jelentkezem, de nem osztogatják két kézzel...
2012. nov. 10. 20:30
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem hagyod ott az egyetemet és mész el fő állásban dolgozni? Az egyetemet levelezőn is el lehet végezni.

Tudod anno annak idején én is 18 évesen menekültem otthonról. Akkor amikor kiléptem a lakásból megfogadtam hogy ha az életem úgy alakul inkább megyek a híd alá de soha vissza nem megyek a szülői házba. Én ott hagytam az egyetemet, és dolgozni mentem, hogy ne kelljen a híd alá mennem. Évekig gyárban dolgoztam, másodállásban takarítottam, de sosem mentem haza. 30 évesen mégis lediplomáztam.. Az ember ha akar valamit meg is tudja csinálni..

2012. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

Ha valaki testi/lelki terrorban él, ne magyarázd meg, hogy haza költözik újra!!!

2012. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem egyetemre járok, csak OKJ-ra, amit bármikor otthagynék, ha lenne meló. De már 3 hónapja keresek, hiába, pedig TÉNYLEG mindenre elküldöm/bemegyek/felhívom, pedig nyelvvizsgától a pénzügyi vizsgáig, ilyen-olyan munkatapasztalatig mindenem van, hiába. Eddig is főállásban dolgoztam, továbbrais úgy szeretnék, suliban azért vagyok, hogy addig is diákmelózhassak, de az se nagyon van.
2012. nov. 10. 20:36
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hol írta a Kérdező, hogy egyetemre jár? Én nem láttam. Ennyi ésszel remélem Magyarországon nem lehet diplomát szerezni.
2012. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kedves 75%-os, akkor most húszévesen komolyan menjek az egyik sarokra vagy híd alá?
2012. nov. 10. 20:37
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

# 12 ma 20:29

Egyet kell értenem vele. Kiforgattad őket a napi életünkből ne az legyen a legnagyobb problémád,hogy nem hancúrozgattok éjszakánként...

2012. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
a kollégium nem jöhet szóba? jóó, ott se lehettek együtt 24 órát, de nem élsz terrorban
2012. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!