Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vigyem haza a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem haza a barátom, ha nincs külön szobám?

Figyelt kérdés

Egy évig egyedül éltem, most azonban anyagi okok miatt haza kell költöznöm. Időközben lett egy párom (ez az első komoly kapcsolatom), de sejtelmem sincs, a jövőben hogy oldjam meg a nálunk alvást, ugyanis a húgommal lakok egy szobában.


Mivel albérletes voltam, hónapok alatt megszoktuk már a párommal, hogy heti kb. 5 napot mindig együtt alszunk, általában hármat nálam (ő otthon lakik még). De szerintem anyám még annak sem örülne, ha hetente kétszer nálunk aludna... igazából, azt se tudom, hogy kérdezzem meg, mert sosem voltunk túl jó viszonyban, és ő nem képes kompromisszumokra, minden csak a saját nézetei szerint történhet.


Ráadásul, ha még meg is oldom ezt, akkor is ott a húgom... lehet, hogy ráveszem, aludjon a nagyszüleinknél, d napközben mégis ott lebzsel a szobában körülöttünk, ami persze félórára nem gond, de egész nap.... egy hely sincs, ahova kettesben el tudnánk vonulni...


Sjtelmem sincs, mihez kezdjek az egésszel.


21/L


2012. nov. 10. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
miért nem költöztök együtt össze valami olcsóbb albérletbe?
2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát eztán majd többet lesztek nála :)
2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Végül is te mész vissza, így neked kell alkalmazkodnod, és nem a húgodnak, vagy anyudnak.

Vagy kevesebb időt lesztek együtt éjszaka, és akkor a barátodnál, vagy ketten bérletek egy szobát, és akár élhettek is együtt.

Mondjuk nem is értem hogy ez miért nem jutott eszetekbe.

2012. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez durva, hogy elvárnád a testvéredtől, hogy húzzon el a saját szobájából. Napközben meg nem Ő lebzselne körülöttetek, hanem a pasid a tesód körül. Szégyellhetnéd magad.
2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Azért nem költözünk össze, mert sajnos jelenleg mindketten munkanélküliek vagyunk. Viszont a suli és a néha-néha akadó diákmunka miatt többnyire csak délután/este tudunk találkozni. Viszont, az ő szülei sem hiszem, hogy örülnének, ha szombattól szombatig nálunk lennék, sőt ezt én kifejezetten "illetlen" dolognak tartanám.


És tudom, hogy nem várhatom el, hogy húgom tűnjön el a szobánkból egész nap, épp ezért tettem fel a kérdést: mégis mit csináljak? Nyilvánvalóan nem hármasban szeretném tölteni a napjaimat a húgomml és barátommal 21 évesen... szerintem megérhető.

2012. nov. 10. 20:11
 6/27 anonim ***** válasza:
Akkor a barátodéknál majd belefizetsz a a költségekbe valami minimálisat, és kiveszed a részed a házimunkából, máris nem vagy illetlen, és olcsóbban megúszod, mint a saját bérleménnyel.
2012. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs gond. Amíg nem találtok jobb megoldást addig korlátozzátok az együtt alvás idejét.

Lehet nappal ha van időtök egymásra sétálni a városban, vagy plázákban nézelődni, beszélgetni.Este amikor eljön a takarodó ideje szépen ki-ki hazamegy a saját ágyába aludni.. Időnként néha átmész a barátodhoz és ott alszotok.. Sok megoldás nincs.. Jobban mondva van még egy. Ott hagyjátok az egyetemet és elkezdtek dolgozni mindketten. Így lesz pénz arra hogy kislakást béreljetek és együtt éljetek..

2012. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hogy érthetőbb legyen akkor: nem fogok odaköltözni a barátomhoz, ez az opció fel sem merült.


A gondot tovább fokozza, hogy elég messze lakunk egymástól, és 10-kor elmegy az utolsó busz... egyszerűen megszoktuk, hogy esténként van időnk együtt lenni, ezért mindig együtt aludtunk, és egyikünktől együtt mentünk suliba vagy ügyet intézni. Most már oda-vissza utazni egymáshoz is két óra....

2012. nov. 10. 20:18
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Tehát az anyukád eltart, haza költöztél, de most még ő a hibás, hogy nem kompromisszum képes szerinted, a húgodat eltakarítanád, de egész napra, mert az éjjel már nem is elég.

Jó reggelt Királylány!

Ha ahhoz nem vagy elég érett és ügyes, hogy legyen munkád és kis albérletet béreljetek valahol, akkor ahhoz se legyél, hogy oda költöztesd a barátodat!

2012. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Ja, hogy ti már megszoktátok , hogy este együtt vagytok????

Így már minden más!

Akkor a húgodat már el is költöztethetnéd nagyihoz!

NA majd ezt is megszokjátok!!!! Dolgozzatok meg a körülményekért, ne a családodtól várd, hogy rosszul érezzék magukat a te barátod és szerelmi életed miatt.

2012. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!