Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni a barátomnál, hogy gyúrjon?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, imádjuk egymást, szerintem valóban Ő életem szerelme!! Iszonyatosan helyes srác, de úgy tényleg, nagyon helyes arca van, gyönyörű szemei, nagyon vonzó.

A testalkata is rendben van, viszont nem szokott gyúrni, edzeni, olyan semmilyen a felsőteste. Annyira szerelmes vagyok, hogy tényleg utolsó dolog ami érdekel, hogy most éppen nem egy istencsászár felsőteste van, de nagyon bejönne, ha kicsit dolgozna rajta, és nagyon jól állna neki. Próbáltam már beszélni vele erről, hogy mi lenne, ha elkezdené, de azt mondta, hogy nem fogja, ő nem az a típus. Megígérte, hogy elhízni nem fog, de nincs kedve hozzá.

Szerintetek van valami, amivel inspirálhatnám, hogy mégis csináljon valamit?

Köszi!

20/L



#elérni #barátomnál #gyúrjon #edzen #szerelmemnél #szerelmemet
2012. nov. 8. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te eljársz fittneszre:DD
2012. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is járni fitneszre vagy arobicra hátha úgy lesz vele hogy ha te is ő is.
2012. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sportolj te magad akár előtte, lássa, hogy rendszeresen csinálod, nem adod fel és rászokik.

tapasztalat.

2012. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csináljátok együtt, szerintem nem lenne gáz, ha pl együtt aerobicoznátok stb.

De amíg magától nem akar, addig hiába fogod kérni. Saját elhatározás kell.

2012. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mondjuk igaz is, mindig mikor felhoztam ezzel is jött, hogy majd ha diót lehet törni a fenekemen elkezdi:D (mondjuk nekem több kockám van mint neki...)
2012. nov. 8. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

dobd a szerelmet és cseréld le rám, én gyúrok :3 :D


amúgy vmi jutalommal, (pl mehet análba is ha 80 kiló leszel, vagy ilyesmi.. légy kreatív xxdd)

2012. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!