Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Hogy tudnám a barátomnál elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején nagyon aranyos volt, míg meg nem kapott, jöttek a szebbnél szebb smsek...utána minden megváltozott. Ő boldog ebben a kapcsolatban, mert tőlem mindent megkap, testileg is és érzelmileg is. Hogy tudnám felolvasztani" a szívét, hogy kezdjen valamit is érzeni irántam? Én nagyon szeretem, mindent megadok neki, de lehet hogy ez a baj...:(
2011. ápr. 15. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan erre, hogy tudnánk válaszolni amikor szinte semmitsem írtál a pasidról. Amúgy meg ez egy rohadtnagy általánosítás, miért lenne már minden pasi olyan mint a tied?
2011. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igaz, tényleg nagy általánosítás volt. A lényeg az, hogy miért húz akkor némely fiú maga köré falat, hogy kivédje vele a csalódást? Ezzel együtt a boldogságot is kikerülitek.

A pasiról csak annyit kell tudni, hogy jégbezárt szíve van, és nem enged a boldogságnak, és én csinálhatok bármit is...kettőn áll a vásár!

2011. ápr. 15. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Ígymár kicsit pontosabb:) Valószínű, hogy volt egy vagy akár több nagy csalódása és azt nemszeretné többször átélni. Ugyanebben a helyzetben vagyok énis, szóval nagyjából el tudom képzelni az esetet, csak nekem jelenleg nincs párkapcsolatom. Az nem teljesen igaz, hogy a boldogságból is kizárja magát hiszen együtt vagy vele, kielégíted a testi-lelki igényeit és ez elég tud lenni a boldogsághoz egy pasi számára. A nagy fellángolás úgyis elmúlna egy rövid idő után szóval egyáltalán nem gond ha ez nincs meg a részéről, attól még szerethet téged.
2011. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekel a válaszod folytatása. Igen, rátapintottál a lényegre. Túl van egy csalódáson. De annak már több mint egy éve, hogy vége...azóta kiélte magát rendesen, és végre bnőt akart, rámtalált és akkor az elején nagyon odavolt értem, igen...a kezdeti fellángolás, ahogy mondod...de miért van az, hogy lenéz? Hogy folyton a hibáimat hangsúlyozza? Megadok neki tényleg mindent, ennek nem így kéne működnie. De ma este azt is észrevettem, hogy zavarta, hogy este nem voltam itthon...és ő állítja nem féltékeny...
2011. ápr. 15. 23:51
 5/10 A kérdező kommentje:
És azt is tudom, hogy ha én hagynám el őt, mert már nagyon belefáradtam, és nem tudok semmire sem koncentrálni, akkor őt ezt nem érdekelné, nem keresne, csinálná tovább azt, amit előttem, nő-nő után...Milyen élet az ilyen?
2011. ápr. 15. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nagyon nagyot csalódik akkor az évek lehet h enyhítik a fájdalmakat sőt akár be is gyógyíthatják a sebet, de sosem fogja elfelejteni, hogy milyen rossz érzés is és nemszeretné mégegyszer átélni. Az h kiélte magát az valszeg semmin nem segít az csak az önértékelésének kellett. Az, hogy miért néz le azt nemtudom, úgy sosem viselkednék a párommal, szóval ezzel a tulajdonságával nemtudok azonosulni:( Ám meg ha cirkuszol akkor tuti féltékeny csak ezt egy pasinak elég kínos bevallani hiszen szeretjük azt a látszatot fenntartani h minket semmisem érdekel. De ezek alapján valóban kötődik hozzád tehát szeret is valamilyen szinten.
2011. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen néha érzem, hogy így van, hogy valamilyen szinten szeret, de én még az elején megmondtam neki, hogyha én a szívemet valakinek kitárom, nem akarok az érzéseimmel egyedül maradni, ezt már akkor leszögeztem. Ő mindenáron engem akart! Ott akkor nagyon boldog voltam, mert én nemsokkal előtte voltam túl egy csalódáson. Nekem megy az, hogy szeressek! Mert azzal, ahogy az elején viselkedett velem, már azzal elrabolta" a szívemet! Aztán meg jöttek a gondok...
2011. ápr. 16. 00:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint lányoknak könnyebben megy a továbblépés és a beleszeretés is, szóval magadat ne tekintsd példának mert a pasik máshogy "működnek". Szerintem ha ezeket amiket leírtál ilyen szépen elmondod neki akkor észhez fog térni, legalábbis egy próbát megérne komolyan és nem pedig veszekedve beszélgetni. Mert azokat a jeleket amikkel a nők kommunikálnak azt sokszor nemérti egy férfi vagy félreértelmezi, tehát jobban szeretjük szóról szóra kimondani azt amit gondolunk vagy érzünk és fordított esetben is csak ebből értünk sokszor.
2011. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a fiú még agyilag gyerek egy kapcsolatra és nem te vagy számára az a nő aki "megfogta". Ennek ellenére szeret mint embert és tisztel. De a szerelmet nem tudod kierőszakolni belőle. Szerintem fölösen próbálkozol. Ha jön egy nő aki megérinti a fagyos szívét, ott fog hagyni.

Aztán max visszafut hozzád ha rájön hogy veled jobb volt mint a másikkal.


Nagyon sajnálom a helyzetedet, tényleg nem ezt érdemled.

2011. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Feri Nausz ***** válasza:
Gurolj felé egy gördeszkán,amit jól meghajtottál,és menetközben ba*d jól szájba egy kapával :)
2011. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!