Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy érezzen irántam valamit?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje elkezdtem beszélgetni interneten keresztül egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus és intelligens, és úgy érzem, már kicsit több érzelem köt hozzá, mint egyszerű netes barátság. Élőben még sosem találkoztam olyan lánnyal, akivel ilyen sok közös témánk lenne, és ennyire jó hangulatban tudnánk beszélni. Viszont tudom, hogy tetszik neki egy srác, aki ugyan már régebben nyíltan kimondta, hogy nem akar a lánytól semmit, de az még mindig vonzódik hozzá.


Hogyan tudnám elérni, hogy én fontosabb legyek a számára? Vagy miket mondjak? Még sosem találkoztunk élőben, de egyszer szeretnék.


2012. okt. 29. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet te is tetszel neki de nem akarja elmondani,majd akkor dönt ha találkoztok élőben. :)
2012. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!