Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni egy lánynál, hogy többet érezzen irántam mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány már kb. 1 éve ismerjük egymást. Először még én is csak barátként fogadtam, de beleszerettem. Viszont ezt a lépést nekem kéne megtenni, hogy ő is többet érezzen a barátságnál. Csak nem tudom mit tegyek. Ha tudnátok 1-2 tippet/ötletet adni azt megköszönném :)
2012. okt. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
mond neki h ugar v vakáció?
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legyél vele kedves,megértő,gyengéd,szeresd és talán ő is fog..
2012. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyél vele kedves, megértő, gyengéd, viszont nézz ki jól!
2012. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez nem olyan dolog, amiért túl sokat tudsz tenni.- Vagy beleszeret a jellemedbe, vagy nem.
2012. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
A jellemedbe biztosan nem, arra egy lány nem képes. A külsődbe tudnak csak beleszeretni.
2012. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kitti hülyeségeket beszél.. a helyes az: kérdezd tőle h "ugar v vakáció?" ha aszondja ugar akk bír ha vakáció akk kérdezd meg h "Goethe v Petőfi?" ha Goethe van esélyed ha Petőfi kopj le
2012. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van 59%-os. Ezért van csúnya és csóró ismerőseimnek is barátnője.

Kérlek, válaszold erre, hogy csak szánalomból vannak velük és te még amúgy se láttál ilyet :))

2012. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem is, a gyk-s válaszolók ismerősei között nyilvánvalóan van ilyen :P
2012. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt gykn sok minden van, ezt most hagyjuk... A valosagban nehez helyzetben vagy, mert a baratzonabol a legnehezebb kikerulni. Amit tehetsz az annyi, hogy megmondod neki nyiltan mi a helyzet, hogy tobbet akarsz baratsagnal. Ha nem megy bele akkor megszakitod a kapcsolatot vele, legalabb tisztaztad a helyzetet es nem elsz ketejek kozott. Ennel nem is merek jobb modszert.
2012. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!