Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tetszik eloben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik eloben, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

van 1 fiu, kb. 2hete intenziven levelezunk, mindennap beszelunk, nagyon sok orat...! egy forumon kezdodott az egesz.1honapig beszeltunk ott. amikor bejelolt, es eloszor lattam facebookon nem tetszett, de normalis, joszivunek tunk. minel tobbet beszeltunk, kezdtem egyre szebbnek latni kivulrol is. viszont annyira vegyesek a kepei, vegyes eletszituaciok, datumok, hogy kb. mindegyiken mashogy nez ki. holnaputan talalkozunk eloben, elvileg csak barati talalkozo lesz.(ezt en akartam igy, neki elvileg nagyon bejovok) nagyon felek, hogy eloben milyen reakciot valt ki belolem.. az a baj, hogy nekem minden gondolatom ki ul az arcomra. nem hiszem, hogyha nagyon nem tetszik, tudom alcazni, es legalabb azt mondani a szemebe, hogy atlagos. sosoem voltam meg ilyen talalkozon.


annyira imadom belulrol mindent, a dumajat, stilusat, udvarlasat, velemenyet. Ugy vagyok vele, ha kivulrol legalabb az atlagos szinet veri, akkor benne lennek. de ha meg azt sem? nem akarom megbantani,es szeretnem a baratsagot tartani.


illetve mi van, ha holnaputan sem fogom tudni, hogy mit akarok? tehat belemennek meg 1 randiba, es a masodikon jonnek ra, hogy megsem? nem lenne agy huzas?


aki volt mar ilyenen, vagy otthon van ebben az internetes ismerkedesben, irjon, akarmit errol! :D


22l



2012. okt. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én így jöttem össze (kicsit késve) a mostani párommal. Sokat beszéltünk, a képeiből nem igazán jött le, hogy néz ki. Vagyis inkább kicsit túl fotogén volt :D na szóval az a lényeg, hogy gondoltam legyünk barátok, hát mégsem jött össze. És közben volt egy másik kapcsolatom. Mikor az már kezdett tönkremenni, elkezdtünk újra beszélni. Megint találkoztunk, csak ezúttal nem hagytam magam befolyásolni a külső által, és jól tettem. Amint egyre jobban megismertem, annál jóképűbbnek láttam, holott emlékeztem rá, hogy nem tetszett, de már nem is emlékszem, miért, vagy hogy akkor milyen volt a szememben. Emlékszem, egyszer feküdt az ölemben, és simogattam az arcát, és arra gondoltam, hogy ez az az arc, ami azt a lelket rejti, amit annyira szeretek. Ezért nincs okom nem szeretni a külsejét. Mert ŐT rejti! és így is lett. Elvakultam :) Ha egyébként összeilletek, megnevettet, boldoggá tesz, akkor ne hagyd, hogy ilyen apró, múlandó dolgok megváltoztassák a véleményed. Adj neki legalább pár randi esélyt, mielőtt lekoptatod, végülis lehet, hogy a személyiségéről derül ki olyan, ami nem tetszik.


21/L

2012. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, megmondod neki bocsesz "de nem jössz be, nem vagy az esetem". Ez szerintem teljesen korrekt és őszinte, nem húzod az agyát. Barátok meg nem biztos , hogy fogtok lenni , ha a srácnak tetszel, bár attól függ. Csinálhatod azt is, hogy beállítod a telefonodat csörgésre, és pont megcsörren és mondod neki "jaj el kell rohanom nagyon fontos sorry", ha nem tetszik a srác, de ez nagyobb szemétség ,mintha megmondanád neki a szitut. Esetleg távolból kifigyelheted, és ha tetszik odamész hozzá, ha nem akkor meg nem. Imádom az ilyen netes randis élős ismerkedéseket, a legjobb story jönnek össze.
2012. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt!! pont egy ilyesmire vartam, es a te szitud nagyon sokban hasonlit is! :)

aa nem hiszem, hogy olyan derulne ki, nagyon sok ejszakat atbeszeltunk :) igen, sokkal boldogabb vagyok, kitolti a napjaimat, ezzel az eletem is ebben a 2 hetben.


nem is maga az arcara gondolok, hogy nem tetszene, hanem a kisugarzasa. mennyire magabiztos, kozvetlen eloben.mert a kepeibol ezt nem lehet kideriteni, foleg neki, egyiken ilyen, masikon olyan.


En nagyon szivesen adnek neki tobb randit is, de akkor ezzel nem huzom foloslegesen, ha vegul megsem? :( meg mit mondok az elso, masodik randi utan, hogy igen be jossz stb.. aztan a negyedik utan megse?

2012. okt. 15. 16:50
 4/4 A kérdező kommentje:

2. valaszolo: valoszinuleg maximum az elsot mondom. a masik ketto azert nem jo, mert ugy van h amugyis jonne pestre csak kesobb, de miattam elobb jon, igy nehany orat elleszunk. szoval a masik ket varriaciod teljesen kilove.mert miattam jon.

mi nem tarskereson ismerkedtunk meg, es az elso 1honapos levelezes sem kettonkrol szolt, hanem teljesen masrol. tehat nem ilyen celzattal indult. egy tarskereson lehet hogy be lehet jatszani ezeket, de nalunk mar nem.

koszi a valaszt!

2012. okt. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!