Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egész jóban vagyok és nekem nagyon tetszik de nem tudom hogy hogyan reagálna ha elmondanám.

Mind a ketten 14 évesek vagyunk és 1 osztályba járunk

Segítsetek PLS


2012. okt. 4. 21:18
 1/5 anonim válasza:
élőben közlöd vele, ha félsz az nem jó dolog, aki képes irányítani az érzéseit annak ilyenkor könnyebb a dolga, de te biztos nem tod, ha egy osztályba jártok beszéld meg vele élőben h mit szól hozzá stb...
2012. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami jó szöveget beszélgetés kezdeményezést tudtok adni?
2012. okt. 4. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép levél némely esetben jobb,mint egy esetleg zavarba ejtő beszélgetés.Így a lány fel tud készülni a válaszra.Meg lehet írni neki,hogy mondjuk találkozzatok itt és itt suli után...vagy ma már nem írnak levelet?Nekem anno mindenki cetliket írt.
2012. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom
2012. okt. 5. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
csá kell f@sz? és akkor hirtelen bedugod a szájába
2012. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!