Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány hogyan mondjam el neki? (14f)

Figyelt kérdés
Még sose volt barátnőm:/ Most találtam egy lányt baromira tetszik..:) ő 15 éves. Hogyan mondjam el neki nem akarom elszúrni a dolgot..
2012. aug. 1. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálhatod két módon is:

- Barátkozzatok össze, kerüljetek közel, majd valld be neki. Vagy elfogadja, vagy nem, de jobban megismer, jobban tud értékelni. Viszont a friendzone is valószínűbb lesz tőle.

- Menj oda hozzá és hívd el. Vagy szimplán elutasít, vagy elmegy veled valahova (mozi, lógni, stb, 14 évesen ne várja el hogy egyből a legpuccosabb étterembe viszed kocsival :D). Esetleg segíthet előtte ha szemeztek kicsit, de lényeges, hogy legyél határozott. Ne úgy menj oda hogy "hát ő izé, arra gondoltam, hogy ő, izé, talán, esetleg, izé elmehetnénk moziba, ha gondolod de ha nem az se baj". Legyen egy kész szöveged (pl. "Szia, [bemutatkozol], és régóta tetszel, és szeretnélek megismerni, nincs kedved eljönni moziba?"). Sokat segíthet még hogy ha tudod mit szeret, film, zene, sport, kaja, akármi. Legyen közös téma, tudjatok elbeszélgetni, stb.

2012. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
odamész hozzá köszönsz, és valamit mondasz, tényleg ez a szia nem tudnád megmondani hogy merre van a biosz teremtől a szia bocs de van egy bogára válladon (úgy csinálsz mintha lesöpörnéd) vagy a hajában vagy valami akkor ugye van okod amiért hozzászólsz, jót teszel vele és hálás lesz, megköszöni és akkor elkezdtek beszélgetni utána hívd el randira, de ne mondd hogy tetszik neked vagy hogy már régóta tetszik mert elijeszted hogy egy fanatikus vagy aki nem hagy neki teret, csak hívd el valahova :) sétálni Duna partra vagy ahol laksz ahhoz közel valami jó helyre aztán ott majd elmondhatsz neki mindent :)
2012. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok a barátkozást nem ajánlom mert lehet hogy a végén annyira jó barátok lesztek hogy nem akarja tönkretenni és inkább csak barátok maradok :D (tapasztalat), akármit csinálsz ne ilyen relax bébi relax merrelaksz meg iylen szia cica van gazdáddal nyiss, amit írtam az is jó vagy akármi csak legyen természetes ne erőltetett és rohadtul fogsz izgulni úgyhogy szerintem valami egyszerű kell nehogy elrontsd vagy elfelejtsd
2012. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!