Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régóta tetszik, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem,általánosban osztálytársam volt, de soha nem mertem neki megmondani. Facebook on ismerősöm, ott szeretnék írni neki, hogy találkozzunk vagy valami, csak elég fura lenne mert kb 6 éve nem beszéltünk. Amikor még osztálytársak voltunk akkor se igazán beszéltünk egymással, nem voltunk rosszba vagy ilyesmi, csak nem beszéltünk. Ti mit tennétek a helyemben, mit írnátok neki?

2012. okt. 1. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkezdenék vele beszélgetni, aztán lesz, ami lesz, puhatolóznék.

De ha ennyire nem vagy kreatív ebből nem lesz hosszú, sőt csajod se lesz. 20 évesen....ahh..

2012. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki hogy szia, miújság veled, rég beszéltünk... én ilyesmit tennék legalábbis :D
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lányok véleményére is kíváncsi volnék
2012. okt. 1. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok.
2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam az történt hogy rendeztünk egy osztálytalálkozót, és összejöttem azzal a sráccal, akivel még anno általánosba úgy voltam mint te most, semmi különös. odajött többször, beszélgettünk ilyesmi, tök jófej lett:) aztán utána sokat chateltünk, elhívott barátaival bulizni, én is hívtam stb. sztem ez teljesen járható út. sőt, az osztálytalin nem is voltunk sokan, csak páran jöttünk össze. vagy ha nem jön össze egy osztálytali akkor szimpán írj rá chaten, nem lenne gáz:) "szia, rég beszéltünk hogyvagy?" "melyik suliba jársz? milyen?" blablabla
2012. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!