Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni a barátomná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni a barátomnál h majd meg haljon értem?

Figyelt kérdés
A barátommall másfél éve vgyunk együtt hellyel közzel...7* szakítottunk 1** megcsalt..sokszor a épembe hazudik tudom h rég ott kééne hagynom de nem tudom...és mikor nem voltunk együtt 2-héttel ezelőtt akk jobban foglalkozott velem szinte minden nap hivogatott h találkozzunk most meg együtt vagyunk és meg volt beszélve h szerdán beülünk étterembe egész nap nem hívott azzal a címszóval h sok a telószámláj..de ha megcsörget vissz hívtam volna..és elfelejtette totálisan h nekünk programunk volt...van egy olyan legjobb "barát" címen futó csaj aki a haverjának a csaja..azt mondja h nincs köztük semmi de folyton beszélnek és nem bízok a barátomban...hogy tudmám megembe őríteni a barátom h engem ne hanyagoljon el? mert azt teszi:S
2010. okt. 9. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves vagyok a barátom 21.
2010. okt. 9. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit olyan 'se veled se nélküled'-nek tűnik az ő részéről..:/ Te semmiképp se fuss utána, ha majd neki kell,hidd el megteszi.
2010. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,az ilyet ki kell vágni a fenébe.Saját magadat alázod meg ezzel a kapcsolattal,te egy elnyomott,alárendelt csaj vagy,aki belekapaszkodik egy amúgy is pocsék kapcsolatba,aminek semmi értelme.Nem vagy normális,ha egy talicska sz@rért képes vagy még küzdeni,meg játszmázni...
2010. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

kötözd ki egy székhez és ne adj neki enni 5-6hétig (testzsír függően).

de folyadékot adj neki. mert akkor tényleg meghal.


és amikor már a testébe lévő fehérje 49%át felhasználta a szervezete akkor engedd el. ha tovább hagyod már késő.


ez a "majd meg haljon értem" kategória.

2010. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de még ezek után olyat kérdezel, hogy hogy élne-halna érted? Vedd már észre magad, hogy egyáltalán nem érdekled, ez abból is látszik, hogy lesz*rja a programjaitokat, megcsal téged, az állítólagos "barátja" fontosabb neki. Azért hívogatott téged, mert gondolom megszokta már hogy ott vagy te is a képben és éppen hiányoztál a megszokott kis életéből, de mihelyt újra belekerültél, akkor már újra nem voltál izgalmas neki, csak az akit már megszokott. Ez olyan mintha egy rokon elmegy nyaralni hosszabb időre és persze hiányzik meg minden, de mihelyt hazaér, újra beáll a megszokott rend.

Szerintem sehogy nem tudom rávenni hogy éljen-haljon érted. Ennek az elején meg kellett volna lennie, ha megcsal meg sz*rik a fejedre, akkor már régen halott a kapcsolat. De ha neked ő kell, akkor meg is érdemled, ez csak a barátodnak jobb, hogy van egy naiv barátnője, akivel csinálhat akármit, úgyis visszamegy hozzá. Elég kényelmes helyzet. :D

Tényleg bocsánat a véleményért, de amit leírtál az alapján már nem lehetne téged sajnálni, mert tulajdonképpen te akarod magadnak mindezt, azzal, hogy eltűröd, annak ellenére, hogy kiléphetnél ebből a szánalmas kapcsolatból.

2010. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!