Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott szeretnék aludni a barátom...

Ott szeretnék aludni a barátomnál. Hogyan tudnám rábeszélni szüleim?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve járunk, nem szeretkeztünk még. Ott szeretnék aludni nála, de anyukámék nem engedik. Nem is a szexet, hanem azt, hogy együtt aludjunk. Ti hogyan győztétek meg őket? L/16,5
2010. jún. 5. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a pároddal eggyütt beszéljetek a szüleiddel.!
2010. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
nagy a kor különbség???
2010. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem, 1 évvel idősebb nálam
2010. jún. 5. 14:44
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Most utálni fogsz, de leírom miért nem engedném meg én sem:

1-még CSAK fél éve vagytok együtt

2-fiatalok vagytok (gyerekek)

3-a másik családnak sem biztos, hogy feltétlenül kényelmes helyzet lenne, még akkor sem ha azt mondják...


Szerintem bírjatok még ki egy kis időt az együtt alvás nélkül, ha mindent egyből megkaptok mire fogtok vágyni később? 16 évesen miért nem elég a randizgatás...? Szerintem olyan szép emlék amikor arra emlékszel hogy haza kísért a kapuban megcsókolt majd bementél...

Persze nem mondom, hogy nem vágytam én is az együtt alvásra, de nem 16 évesen, már nagykorú voltam...Tudd meg igazi élmény később felnőtt fejjel...és nem bántam meg soha...most már aludhatok a páromnál, senkitől nem kell engedélyt kérnem...nem kell a reggelinél kínosan mosolyogni a szülőknek és még sorolhatnám...


Ha meg szétmentek fél év múlva egy másik pasihoz mész aludni? és így tovább?! Én nem lennék jó véleménnyel arról, aki ezt a sportot űzi...:-S

2010. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ennyi idősen még nem biztos, hogy bíznak bennetek a szüleid...és nem szeretnék, hogy elsiessétek a dolgokat.Én is így voltam...de 1év együttjárás után a szüleim is jobban megismerték a páromat és utána már minden gond nélkül átengedtek.Szerintem mutassátok meg anyukádéknak, hogy komolyan gondoljátok a dolgokat és szeretitek egymást, hogy felelősségteljesek vagytok.Hidd el, így könnyebb lesz nekik is a döntés.De semmiképp se verd át őket, várd ki amíg megengedik:)
2010. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
58%
Én 20 éves vagyok, a párom 9 évvel idősebb tőlem, már több, mint egy éve járunk, és még mindig nem aludtam nála ott egyszer sem. Szerintem is várjatok még...
2010. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
én nem engedném el a lányom, ennyi idősen és kész .
2010. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én se engednélek el, sajnálom. Ameddig csak befolyásom van a gyerekemre, addig a maximumot próbálom kihozni belőle, legyen az tanulás, erkölcs, vagy bármi. Persze nyilván utálna emiatt, de későb, mikor a hasznára válik, megérti.

Kérdező: 16,5 év = 16 év. Nem kell tizedes jegyekkel túlspirázni :) 18 évesen azt teszel, amit akarsz, de nyilván te is belátod, hogy a barátod nem csak aludni akar.

2010. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló vagyok, nincsenek egyéjszakásiam, jól nevelt vagyok és természetesen még szűz. Az első petting sem olyan régen volt, mert nem akartam előbb. Mondta a barátom, hogy megvár és ezt el is hiszem neki. Ha próbálkozna se hagynám, mert még nem akarom. Egyszer voltunk együtt kirándulni, akkor már aludtunk együtt, de nem volt semmi, csak heves csókolózás. Köszönöm eddig a válaszokat, de szívesen olvasok még véleményeket!
2010. jún. 5. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Adj hálát az égnek, hogy ilyen jó szüleid vannak, komolyan!

16 évesen engem sem engedtek (vagyis nem engedtek volna, igaz nem is kéreztem)...később 17-18 évesen már megfordult a fejemben, de igazából akkor sem kérdeztem meg, hogy aludhatnék-e a párommal. De nem bánom! Sőt, boldog vagyok, hogy így alakult, mert így volt a helyes...ha 16-17 évesen ott aludtam volna náluk akkor biztosan lett volna "véleményük" a szülőknek...mi tagadás? igazuk is lett volna...egy 17 éves (vagy 16,5:) ) ne aludjon a barátjával, mert még az első a suli. És még jócskán van belőle...míg nagykorú leszel még két év, az ugyanennyi suli...aztán ha még akkor is együtt vagytok és szeretitek egymást miért ne?:) addig meg edződtök:)


(én is jól tanultam, évfolyam 3. voltam:) szóval tudom mit jelent helyt állni itt is, ott is...meg bulizni sem jártam ilyenek, nekem valahogy kimaradt és nem is bánom)


Én most leszek 20, azóta is azzal a sráccal vagyok akit 16(!) évesen ismertem meg. Boldog vagyok, hogy semmit nem hamarkodtunk el...


Bocsi hogyha nem segítettem semmit, de ha egy kicsit is elgondolkodsz nekem már megérte:)

2010. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!