Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megbeszélni...

Hogyan tudnám megbeszélni anyummal, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok,barátom 21. Lassan 2 éve együtt vagyunk, de anyum nem engedi meg,hogy nála aludjak. Tudja, hogy már leis feküdtünk,mert nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Jóban van a barátommal, rengeteget segít nekünk.
2009. febr. 17. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy abba előbb belemenne, hogy ő aludjon nálatok. Próbálkozzatok ezzel. Aztán lehetne azzal próbálkozni, hogy elmentek szórakozni, és hozzájuk közelebb esik a hely. Amikor én először alhattam a páromnál, akkor "ráfogtuk" a falunapra, mert oda mindig mentem vele, de úgy az igazi, ha az ember egész éjjel ott van. Idén már a szüleim is eljöttek, de ők hazakocsikáztak a végén.
2009. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. febr. 18. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így érdekes, tudja hogy már lefeküdtetek, jóban van a pároddal.... talán azért aggályoskodik, mert nem ismeri a körülményeket, hogy hol aludnál, tudnál-e rendesen enni...

Kérdezd meg tőle, mi az oka annak, hogy nem szívesen venné hogy máshol aludj. Főzz egy jó kis gyümölcsteát, aztán mint nő a nővel... tudod....

Hajrá, sok sikert!

2009. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát megpróbáltam,de azt mondta, hogy nem akarja,hogy 17 évesen "házaséletet" éljek...:S
2009. febr. 21. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen teljesen normális dolog, és bár a 21 éves barátod öreg hozzád képest (mindig is elleneztem az ilyet), de ha tényleg 2 éve együtt jártok akkor az teljesen pozitív. Hát, hogy anyud meg nem díjazza a dolgot 17 évesen az elég cinkes. Ja, én is azt ajánlom, hogy eleinte fog rá a bulira, mozira, nyuszira, barátnőnél alvásra aztán később egyre levágósabb neki és majdrájön, belenyugszik.
2009. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!