Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire fontosak az anyagiak egy kapcsolatban? Elvárnátok a párotoktól hogy eltartson? Nem tudom miért,de engem mindig is vonzottak az ilyen típusú nők:) Kérlek őszinte válaszokat írjatok és ha lehet korral!
2012. nov. 8. 16:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

mindenki anyagias ebben a ku*rva életben! a férfiak csak azért kötnek kompromisszumokat ha igazán sszép a nő, és ez így is van rendjén, így forog a világ. lehet rajta szörnyülködni de mi értelme van?

25F

2013. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én gyerekkorom óta egy kosár gyereket akarok, szeretek főzni, szóval nekem nem lenne ellenemre, ha háztartásbeli lennék, de! ettől nem érzem magam anyagiasnak.

A barátom is mindig azt mondogatja, hogy mennyire szereti bennem, hogy nem várom, hogy ő fizesse nekem a dolgokat, hanem mindenki fizeti a magáét. Dolgozom suli mellett, fenntartom magam, és szeretek is önálló lenni, de ha őszinte akarok lenni magamhoz, kicsit elkeserít, hogy majd ha egyszer anyuka leszek, nem tölthetek majd annyi időt a családommal, amennyit szeretnék. De ez van!:)

Soha nem várnám el a páromtól, hogy eltartson, de ha annyi pénze lenne, és ő is úgy látná jónak, én szívesen vállalnám a főállású anya szerepét.:) Elvárni viszont nem várom el. Ezért nem érzem magam anyagiasnak, de ki tudja, lehet, hogy csak áltatom magam.:D


20/L

2013. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen én anyagias vagyok, sokat költök ruhákra, szépségápolásra, de azt SOHA nem bírnám elviselni ha a párom tartana el, akkor inkább lemondanák ezekről a dolgokról, de engem aztán ne tartson el senki.


Egyébként a félreértés elkerülése végett, dolgozom és a saját pénzemet költöm, nem a szüleimét :)


20L

2013. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, ha a pasi dúsgazdag lenne és garantálná valami csoda, hogy egész életében ez így is marad a legnagyobb nyugalommal költeném a pénzét. Persze, itt most mindenkit zavar, hogy eltartanak, mert csak abban képes gondolkozni, hogy főz-mos-takarít. Annyi mindent kipróbálnék, megvennék, csinálnék, űznék, mint hobbi és utazgatnék, világot látnék ( persze párommal együtt) és ehhez képest a magyar valóság, hogy a belemet kidolgozhatom, hogy ne haljak éhen. Én sz.rok rá mit gondolnának rólam, ha végre valaki kifizetné az álmaimat, egy percig nem haboznék kihasználni ezt a lehetőséget.

Persze ha az eltartás egy dekoratív konhyarobotot jelent, akinek a neve kuss és mindig vállalja seggből szájba, akkor én se akarnám, hogy eltartson.

21L

2013. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ameddig nem ismersz meg ilyen típusú nőket, csak addig tetszenek.

Mérget vehetsz rá, hogy szó szerint fognak összedőlni az illúzióid, amint ilyen nővel találkozol.


Szóval jól gondold meg, mit kívánsz!


Amúgy nekem az fontos, hogy legyen életcélja annak, akit szeretek, tudja, hogy mivel akar foglalkozni. A dologtalan, időhúzó emberektől agyf*szt kapok.


22/N

2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Rövid távon jó lenne, de hosszú távon nem bírnám ki, ha eltartanak. Feleslegesnek érezném magam-
2013. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Persze, itt most mindenkit zavar, hogy eltartanak, mert csak abban képes gondolkozni, hogy főz-mos-takarít"


Szerintem ebben a helyzetben az a veszélyes, hogy nincs háttered, nem tudsz lelépni hová, ha baj van. Ergo nincs pénzed, hogy megállj a magad lábán.

Ingyen, pedig semmi sincs. Ez akkor is így van, ha az élő Barbie baba funkcióját töltöd be otthon, és nem a "tenyészkancáét".

2013. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az elvárható,hogy legyen egy felnőtt férfinak lakása,kocsija.Azért már ne a szüleinél lakjon 30 évesen.

Ezeken felül nem olyan fontosak az anyagiak,persze az előny,ha van pénze valakinek.

Természetesen nem várnám el egy férfitól,hogy eltartson,de ha mindenáron ragaszkodna házzá,beleegyeznék.

2013. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én férfiként a nők pártjára állok és azt mondom, hogy ameddig vannak olyan nyomorult papucsok akik egy nagyobb mellért hajlandóak többet robotolni, addig nyugodtan legyetek anyagiasak mert ezek nem férfiak, csak újratöltős pénztárcák.


Személy szerint soha nem tartanék el egy nőt, csak ha előtte már bizonyította hogy nincs rá szüksége. Pl.: volt munkahelye, de megszűnt vagy nem volt neki, de mindig elutasította hogy fizessek neki valamit, de most gyűjt mondjuk...albérletre,házra, bármire.


22/F

2013. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha milliomos párom lenne is ragaszkodnék a munkámhoz, saját fizetéshez. Nekem hozzátartozik az életemhez a munka, utálnám, semmirekellőnek érezném magam, ha nem dolgoznék. Nem lennék független, kiszolgáltatott lennék.

Mi lesz, ha vége lesz a kapcsolatnak, lecserélnek fiatalabbra, hisz egy milliomosra tapadnak a nők. Mi lesz a nyugdíjammal, ha nem dolgozok?

De engem ez a veszély nem fenyeget, már megtaláltam a párom, és átlagkeresete van, nem cserélném le egy milliomosra se. :)

2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!