Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire fontosak az anyagiak egy kapcsolatban? Elvárnátok a párotoktól hogy eltartson? Nem tudom miért,de engem mindig is vonzottak az ilyen típusú nők:) Kérlek őszinte válaszokat írjatok és ha lehet korral!
2012. nov. 8. 16:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"de persze ezért le leszek pontozva mert ilyet nem lehet mondani"


Ez milyen igaz, én is azért vagyok 50% alatt, mert sokan nem szeretik hallani az igazságot, bár kíméletlenül őszinte ember vagyok.

2012. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

"Én biztosan nem a régimódi, hanem a modern női társadalom híve/tagja vagyok."


Mit jelent az, hogy "modern" női társadalom tagja vagy?


Úgy gondolod, hogy azok modern nők, akik nem szeretnének családot? Akiknek a karrierjük fontos? Mert én ezeket nem modern nőknek nevezném, hanem önzőnek.

Kíváncsi leszek 25 év múlva, hol fog tartani ez qa "modern" női társadalom...

2012. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

én nem várnám el, de ha együtt élünk, akkor minden közös, szóval ha ő nagyon gazdag lenne, akkor nem dolgoznék napi 12 órát


24l

2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

óó mindjárt jönnek a válaszok az elkeseredett pasiktól, hogy minden nő ilyen :D

én speciel nem, állítólag nálam ez már nem normális, de nem szeretem ha pl. egy fiú meghív italra vagy bármire, úgy érzem mintha függnék tőle ezt pedig nem tudom elviselni :)

persze nem árt ha hasonló az anyagi helyzetünk, kevesebb a konfliktus, de az teljesen kizárt hogy eltartsanak, akkor is mindig bűntudatom volt ha anyukámtól kellett pénzt kérnem (egy az egyetemtől kezdve már csak kölcsön volt)

25/N


ugyan ez, ugyan ennyi vagyok.

2012. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont az zavar, hogy a párom akar mindig mindent fizetni merthogy neki fix jövedelme van (19 éves létére) meg mindenhova el akar vinni kocsival hogy ne bkv-val utazzak, és hasonlók. Egyáltalán nem várom el tőle, hogy fizesse a dolgaimat. Sőt, zavar ez a "túlbuzgóság".

És mielőtt azt hinnétek, nem azért mondom ezt mert tele vagyok pénzzel. Épp az ellenkezője, mondhatni csóró családból származom, és k*basz*ttul nem akarom, hogy bárki is megpróbálja megvenni az érzéseimet.

2012. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
pénzéhes nők nem léteznek !
2012. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
Minden nő anyagias, akinek van egy kis esze. A biztonság az egyik szükséglete a nőknek is. Más részt pedig, mindenki élni akar és nem elpocsékolni az idejét pl.: a munkára. Ez az igazság. Fogadd el vagy ne :D
2013. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Az utolsó igazat mondott! :)
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. 32N
2013. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Mendika ***** válasza:
Én egyáltalán nem várnám el.. sőt. Szeretek önálló lenni, szeretek dolgozni és az a típus vagyok, aki szeret megdolgozni mindenért és nem másra vár. Nekem derogál/t mindig is mástól várni a megoldást, segítséget (ez nem mindig előny). Ha együtt lennék valakivel, semmi esetre sem várnám el, hogy eltartson, ez kifejezetten frusztrálna is. De természetesen az ellenkezője sem tetszene, úgy gondolom, hogy egy kapcsolat nem erről kell hogy szóljon. 20/L
2013. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!