Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan anyagias a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan anyagias a magyar lányok többsége?

Figyelt kérdés

Környező országokban ahol jártam-keltem nem tapasztaltam ezt a fajta attitűdöt.

Mi lehet az oka?


2010. júl. 18. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
mert a környező országokban mindenki gazdagabb mint mi, amúgy meg rossz következtetést vontál le, ugyanis ebből/ennyi információból nem lehet megállapítani. netán több évig éltél kint?
2010. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
az hogy lelki szegények és ezt pénzben akarják kárpótolni!
2010. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

12:14!


Környező országokhoz tartozik pl.: Lengyelország is és ott teljesen más a hozzállás.

2010. júl. 18. 12:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mert csóró országban élünk... ez természetes sajnos
2010. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

A lengyel lányok tényleg sokkal kedvesebbek, nem annyira anyagiasak, mint a magyarok, de az ukránok és moldávok még a magyaroknál is rosszabbak. Minél inkább kilátástalannak érzik a nők a jövőjüket, annál inkább a férfiaktól várják a megoldást, egy gazdag barát, férj személyében.

A dél-kelet ázsiai lányok is anyagiasak, de legalább csinosak és kedvesek is, a magyarok, meg csak simán pénzéhesek, és mellette még bunkók is.

Egy svéd, vagy norvég nő ugyanakkor nagyon öntudatos, mert megteheti, hogy egyedül éljen, anyagilag biztonságban van egyedülállóként is. Ezért határozott, kezdeményez a kapcsolataiban, de ha nemet mond, azt is ridegen, közvetlenül megmondja, ami riasztó lehet egy magyar férfinak.

Ezek a tapasztalataim.

2010. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

És a magyar férfiak miért nem tudnak udvarolni? A környező országokban nem ezt tapasztaltam..Nem csoda, hogy a magyar nők bunkók amikor ha valaki egy picit csinosabb akkor elég csak végig mennie egy utcán és a folyamatos beszólásokat,cuppogásokat kell hallgatnia..

Undoritó.

2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
ez nevelés kérdése is...mondok rá példát..anya -apja elátják sok cucal ==> tello ..laptop...azt csodálkoznak segfej lesz a gyerekük ha egyáltalán ök észre veszik e :S
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem minden réteg, férfitípus csinálja ezt.
2010. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A magyar férfiak miért bunkók beképzeltek nagyra vágyók?a környező országokban nem tapasztaltam ilyet.az angolok és a németek pl elég kedvesek és ráadásul még udvariasak is.egyébként meg nem minden lány hajt a pénzre én pl nem meg szerintem van még nagyon sok olyan lány aki nem.de sajnos a mai férfiaknak nem a normális lány kell aki nem a pénzt nézi meg tud jelenni bárhol a párjával nem kényeskedik és nem is magamutogató feltűnőségi viszketegségben szenvedő cicababa,hanem pont az olyan lányok kellenek nekik akik csak kihasználják őket meg csak érdekből van velük.sajnos ez tapasztalat.Persze kivételek vannak,csak nem lehet őket meg találni!:)
2010. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Áh, szerintem nem azok.

Három évig volt egy barátnőm, iszonyatos mennyiségű pénzt elszórtam rá, és mégis elhagyott valaki másért :S

Úgyhogy inkább csapd le egy gazdag srác kezéről, ha már ráunt a pénzre.

2010. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!