Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan anyagias a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan anyagias a magyar lányok többsége?

Figyelt kérdés

Környező országokban ahol jártam-keltem nem tapasztaltam ezt a fajta attitűdöt.

Mi lehet az oka?


2010. júl. 18. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy meg miért kellene a nőkre költeni? Annyira büszkék az egyenjogúságukra, akkor éljenek is vele. Van saját keresetük, teremtsenek ők is egzisztenciát maguknak.
2010. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a magyar lanyok, en kulfoldi vagyok es itt is ugyanez a helyzet, bar en nem vallom magam annak de elkepedek hogy milyen dolgokat tapasztalok a kornyezetemben
2010. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A magyar emberekre szerintem általában igaz, hogy anyagiasak.
2010. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Septimius ***** válasza:
100%
Nekem 3 éve van barátom. Soha nem vett egyetlen szál virágot sem, csokit összesen 2 szer kaptam tőle. Karácsonyra és szülinapomra vett csak ajándékot, és nem is várok el ennél többet, hiszen tudom, hogy nincs pénze. Mégis nagyon jól megvagyunk, mert tudom, hogy ilyen hülyeség miatt nem fogunk szakítani, mint pl. nem vett semmit az évfordulónkra. Az összes ismerősöm hozzám hasonlóan gondolkodik, úgyhogy szerintem csak bizonyos "rétegekre" khm... igaz ez az anyagiasság. A normális nőket és aki igazán szereti az embereket, nem érdekli a pénz.
2010. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A magyar nők többsége igenis anyagias..és mondok még valamit,amit észrevettem,mostanság a férfiak is! Úgyhogy vics-versa!
2010. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!