Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viszonyultok az olyan pasikhoz, akik jóképűek, igényesek, de antiszociálisak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minél távolabb tölem!
2012. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy nyilvánul meg, hogy antiszociális?
2012. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
magának való, nem vágyik baráti körre, csak egy társ-ra
2012. nov. 8. 15:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira antiszociális, hogyan talál majd rá arra a társra?
2012. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát azért ha van 1-2 barátja és velük és a barátnőjével legalább kimozdul kicsit otthonról, akkor szerintem engem nem zavarna.
2012. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem utasítanám el, ha a többi stimmel vele- mármint rendes, tetszik is és jót tudunk dumálni:) Az emberek változnak, csak olyan illető kell aki belevonja a dolgokba.
2012. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
én nem szeretem az ilyeneket, mert teljesen a nyakamra akaszkodnak, szörnyűek
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is antiszociális vagyok és kifejezetten kedvelem, ha valaki az. Mivel egy olyan személy megtud érteni engem. Ha jóképű és igényes, valamint vonzónak találom saját megítélésem szerint, akkor nálam még plusz pont, ha antiszoc az illető.
2012. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem valamiért pont ezek a karakterek vonzanak. De olyan, nemtudom, hiú ábránd hogy találok egyet.
2012. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Úgy viszonyulnak hogy... (GYIK en nem lehet káromkodni)
2016. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!