Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt anyagias lányok/nők?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire fontosak az anyagiak egy kapcsolatban? Elvárnátok a párotoktól hogy eltartson? Nem tudom miért,de engem mindig is vonzottak az ilyen típusú nők:) Kérlek őszinte válaszokat írjatok és ha lehet korral!
2012. nov. 8. 16:57
1 2 3
 1/30 TOMAtm ***** válasza:
59%

most komolyan,ki az a hülye aki dolgozna ha nem muszáj neki?életembe nem csinálnék semmit -maximum hobbiból- ha annyi ZS lenne...

a nők meg alapból hajlamosabbak ellustulni,szted hány nő mondaná h engem ne tartsál el légyszi.szerintem 100 ból 2 kb. -de persze ezért le leszek pontozva mert ilyet nem lehet mondani,mert mindenki olyan fúdeönérzetes h még magának se vallja ezt be.

2012. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

óó mindjárt jönnek a válaszok az elkeseredett pasiktól, hogy minden nő ilyen :D

én speciel nem, állítólag nálam ez már nem normális, de nem szeretem ha pl. egy fiú meghív italra vagy bármire, úgy érzem mintha függnék tőle ezt pedig nem tudom elviselni :)

persze nem árt ha hasonló az anyagi helyzetünk, kevesebb a konfliktus, de az teljesen kizárt hogy eltartsanak, akkor is mindig bűntudatom volt ha anyukámtól kellett pénzt kérnem (egy az egyetemtől kezdve már csak kölcsön volt)

25/N

2012. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem számít a pontos fizetése a pasinak. Nem akarom, hogy eltartson, dolgozzunk együtt, amíg nincs baba, aztán viszont kénytelen pár évig csak egyedül dolgozni, és igen, akkor tartson el. :)
2012. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nálam számít hogy az alap legyen meg, ez megint emberenként változó, de ált az emberek azt a szinvonalat tartani szeretnék amiben felnőttek, vagy többet. Én speciel nem akarom hogy bárki is eltartson, az ilyenek életképtelnenek a pasi nélkül (többnyire). Plussz ott van a tudat is mellé hogy fontos amit csinálsz és haszna is van.
2012. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sokkal fontosabb a karrierem építgetése mint hogy leházasodjak és tömegszámra szüljek a férjemnek - aki eltart engem és gyermekeinket. Nekem pedig annyi lenne a feladatom hogy főzzek, mossak, vasaljak stb, alakítsam az ideális feleség és anyuka szerepet. De számomra fontosabb a körülöttem lévő világ, az emberi kapcsolataim, a kinézetem és a műveltségem, mert ha pl. nem művelődnék (ugyebár a háztartási dolgok mellett nem nagyon jut idő mondjuk az olvasgatásra), abba beleőrülnék. Engem az a magabiztosság éltet ebben a szennyes világban, hogy a magam eszéből kereshetek pénzt és nem szorulok rá másra. És mivan akkor, ha egyszer elalszik a láng? Egy nőnek is helyt kell állnia ugyanúgy mint egy pasinak, nem támaszkodhatunk egy pasira sem, főleg hogy mostanában milyen bizalmas alapon nyugszanak a kapcsolatok... Persze élvezném (hiszen ki ne élvezné??!) ha soha nem kellene dolgoznom mert a férjem dúsgazdag és minden költségemet állja, de ha egyszer kidob esetleg mert lecserél egy fiatalabb pipire, akkor majd mit kezdek magammal, nekem annyi, éhenhalok? Nekem kell az életemet jobbá, szebbé tenni s nem másnak, csak magamra számíthatok 100%-ban, hiszen akármi megeshet egy kapcsolatban akármikor. De ha én lennék a dúsgazdag, akkor tutira elfelejteném még magát a "munka" szót is - helyette egész nap sportolnék, olvasnék, tanulnék új nyelveket, utazgatnék stb. vagyis sokkal jobb dolgom lenne, biztosan nem unatkoznék.


Szóval fő a büszkeség és a függetlenség, nekem ez az életelvem...Én biztosan nem a régimódi, hanem a modern női társadalom híve/tagja vagyok.

2012. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én sajnos az vagyok, valószínűleg, mert mindig szegénységben életem :/
2012. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

Kevesen vannak manapság, akiknek biztos, jól fizető állsuk van és garantálni merik, hogy MINDIG meg tudják keresni azt a pénzt, amit most kapnak!


Sok évet dolgoztam felszámoló mellett és sok olyan papírt láttam, ahol emberek tömegével nem kapták meg a fizetésüket!

Akár volt gyermekük, akár nem! ...


Hányan voltak, akik lakást/házat vettek fel egy egyszerű svájci, értékálló (kevésbé inflálódó) hitelre, aztán mi is lett velük? Egy csomó embernek (250 ezer családnak, ha jól emlékszem) KÖLCSÖN KELLETT KÉRNI, hogy ne vesszen el a házuk! De nem sikerült mindenkinek!


Nem tudom, hogy ki hány évet húzott le munkával a mai tőkés társadalomban (én már 20 fölött), de kevesen vannak, akik meg tudnak élni könnyedén. Igen, egy egyedülálló ember simán megél 1 fizetésből, de ha már család van, akkor nemcsak neki kell a pénz, hanem a gyerekeknek is. Ha az egyik munkanélküli, vagy a másik szül, akkor is nehéz és akkor is, amikor az anyuka otthon van és a pasinak kell egyedül eltartani a családot.


Ezért azt mondom, hogy a mai világban a szeretetnek NEM az anyagiasságon kell múlnia! Aki elvárja, hogy eltartsák, az még nem dolgozott és nem is fog! És soha nem fogja érdekelni a dolgozó népség. Ez keveseknek adatik meg, de nem elérhetetlen!


43F

2012. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%

Ha a pasi nagyon-nagyon gazdag akkor elvárnám, hogy eltartson. Amúgy nem. Nem várom el.

18L

2012. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék neki ha eltartana a pasi mert eddigi életemben elég sokat nélkülöztem.

nem az alapján főz pl. anyum hogy mit szeretnénk enni, hanem hogy mi a legolcsóbb a boltban éppen, ruhák... csak álom marad egy-egy jobb minőségű kabát vagy cipő.

lassan a turkálót sem tudjuk megfizetni.

így nem utasítanám el ha a párom felajánlaná hogy vesz nekem pár dolgot vagy eltart mert tudom milyen szegénynek lenni és mindig csak vágyakozni a szép, minőségi dolgok után.

22/L

2012. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nálam is van mint az utolsónál :/
2012. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!