Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok, meleg. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, meleg. Van egy szintén 13 éves fiúm, szerintetek csókolózhatunk?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csókolózzatok nyugodtan, ha szeretitek egymást. A kamaszok ált. 12-14 éves korban kezdenek psizni, csajozni, nálunk annak idejé az osztéályban ilyenkor alakultak ki párocskák, persze ez még csak olyan gyerekes, kezdődő kapcsolatok voltak... Hozzá tartozik a kamasz korhoz, lehet hogy 5-10 év múlva már máshogy gondolod, de az is lehet, hogy már most rájöttél, hogy a fiúk vonzanak, nincs ezzel semmi baj. A lényeg, hogy boldog életet élj :)
2012. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig is tudtam, hogy meleg vagyok. Egy percig se vonzódtam lányokhoz, de a fiúkhoz mindig. Így születtem. Nyugodtan csókolózz!!
2012. nov. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 10/12 kérdező: Ez pszichológiai tény, nem pedig Magyarország egyéni problémája. 13 évesen még nem tudhatod, hogy meleg vagy-e, vagy sem, ha nem hiszed, olvass utána!
2012. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

19:33


Nem kell utánaolvasnom, mert átéltem.

Nehogy már egy vadidegen hetero mondja meg, hogy mit is érzek. Honnan tudná?

2012. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ja, ne heterók mondjátok meg mit érzünk. Már én is tudtam 13 évesen, és egyáltalán nem értem miért mondják folyton ezt "jaj még ennyi idősen kicsi vagy, hülye vagy, nem tudod felfogni / eldönteni" Kedves kérdező, rengeteg a homofób akik sosem fognak minket megérteni, de ne foglalkozz velük! Valóban eléggé szánalmas, primitív a magyar életfelfogás (bocs az általánosításért). Igaz melegként nehezebb az élet , de attól még lehet szép ;)

Én azt mondom, hogy majd ti érzitek mikor eljön a csókolózás ideje, de ne siessétek el. Most nekem is alakul valami, remélem összejön neked is (:

14/F

2012. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jól írja az előttem lévő, nem tudom honnan veszitek azt a h*lyeséget, hogy 13 évesen az ember nem tudja mihez/kihez vonzódik. 13 évesen nagyon is tudhatja. Van akinél korábban, van akinél később jön elő. Ha egy heterót megkérdezünk, hogy anno 13 évesen tudta-e, hogy a lányokhoz vonzódik, egyértelmű igen lesz a válasza, és nem az, hogy hát még nem tudta eldönteni, csak később alakult ki...


Kérdező: nyugodtan csókolózhattok, bár ne a nyilvánosság előtt, mert abból nem jönnétek ki jól...

2012. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 WsAkosWs ***** válasza:
"I don't want to live on this planet anymore"
2012. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
50%

Én megértelek... Sok értetlen hülye... 13 voltam én is amikor az első csókom volt fiúval :P Szerintem ha szeretitek tényleg egymást akkor miért ne lehetne?

15/F

2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
12-16 éves melegek fiuk irjanak! Nem társkeresés! Szerintem csokolozzatok nyugodtan;)
2019. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Na megvolt?
2022. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!