Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok, meleg. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, meleg. Van egy szintén 13 éves fiúm, szerintetek csókolózhatunk?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
szép vagy világ.Hová fajul?
2012. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

13 évesen még nem igazán dőlhetett el a dolog, tekintve, hogy mind testileg, mind lelkileg fejlődésben vagy és a hormonjaid tombolnak. A nemi identitásod sem valószínű, hogy végleg kialakult.

Egyébként szerintem nem a válasz a kérdésre!

2012. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Lassan mär a bölcsödébe is lesznek melegek
2012. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
tegyétek azt.am mit kell most a homuszexuálisok ellen lenni.ha össze hasonlitasz egy iylen meg egy oylan szivet/agyat vagy bármit ugyanolyan mint a tied!
2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én azért rászólnék két azonos nemű gyerekre, ha ilyet látnék ... ha valóban az vagy nem tehetsz róla, ez igaz, viszont azért várj pár évet míg valóban akár csak ennyi testi kapcsolatba kerülnél a saját nemeddel (szívem szerint azt írnám, hogy akár az ellenkező neművel is)
2012. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amugy még nem a fiúm, csak jelölt, mert tudom róla, hogy meleg, de akkor még várok és hagyom a sorsra!
2012. nov. 7. 15:35
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
13 évesen szerintem még nem nagyon tudod eldönteni, hogy melyik nemhez vonzódsz...
2012. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csókólózzatok csak egész nyugodtan, én igazából csak ilyen férfiakat szeretnék látni a környezetemben. Szép volna a világ. A nők meg mind az én nyakamon, faszomon lovagolnának. A versenytársak meg húzogatnák egymás farkát. Sajnos utópia. De azért öröm,hogy egyre több a homokos, ezektől se kell potenciális ellenfélként tartani! nőzés terén.
2012. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj! Majd 14 éves kortól kezdj el ezen agyalni
2012. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Valami undorito, ami abban a nyomorult orszagotokban folyik.. Latom tolerancia szinten meg mindig a beka segge alatt vagytok, draga testvereim :D Emiatt lesztek egy lemaradott, nyomorult, szegeny, csoro nepseg, 15 ev mulva is..:) Azzal semmivel se lesztek kulonbek, hogy mindnekiben / mindenben csak a rosszat latjatok..Kulfoldon megtanultam milyen az, mikor nem csak neten latunk melegeket, itt nyiltan vallaljak massagukat az emberek. Nagyon sok meleg ismerosom van, es az egvilagon semmi bajom nincs veluk! Normalisak , rendesek, ugyan ugy emberek, mint Ti! Sot.. talan 1 fokkal ertelmesebbek is.. Mondjuk a nagyon lanyos, nyavogos, iszonyatos b*zis fiuktol neha kitudok borulni en is.. De ez egy megint total mas tema, nem megyek bele. Alapbol nem szeretem nezni, ahogy a velem egyidosek osszevissza nyaljak egymast az utcan, legyen az meleg, vagy hetero.. Egyaltalan nem gaz, ha valaki 13 evesen meleg, sot.. Mi kozotok van hozza? Nem gaz, ha csokolozol vele, ahogy erzed.

18 Nemetorszagban elo HETERO fiu, meg mielott valaki ebbe kotne bele..

Tovabbi szep napot (estet), es tanuljatok a nyelveket, mert nagyon szar helyzetben vagytok :D Berlinben meg a kaja is olcsobb....

2012. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!