Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csináltok, ha szerelmesek vagytok egy lányba, de levetkőztetitek, és csúnya a melle?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel. szeretem!
2012. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmam sincs. Még nem találkoztam olyan csajjal, akinek nem tetszett volna a melle. Bár én olyan vagyok, hogy nagyon látszódik rajtam ha valami nem tetszik vagy nem az történik, amire számítok. Biztos, hogy nem tenném szóvá, szerintem hamar túllépnék rajta.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már.. nem vagy te szerelmes. :) Ha szerelmes lennél, akkor nem esnél kétségbe a melle láttán.

Szerelmes...höhöhö...

2012. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ezt egy lány kérdezte, akinek a fixa ideája, hogy csúnya melle, pedig lehet, hogy nem is


egyébként fiúk, ha nem csorgatnátok a nyálatok a műa.cicikre, akkor nekünk is több önbizalmunk lenne

2012. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utóbbival egyetértek!!! Pontosan....
2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, én vagyok a lány, és félek, hogy mi lesz, ha a párom meglát melltartó nélkül. Picit lógnak is, meg nagy az udvara... Nagyon zavar, de egyszer ezen muszáj lesz túlesni. Csak félek, hogy kiábrándul belőlem.
2012. nov. 6. 21:39
 17/19 anonim ***** válasza:
nem fogja különösebben zavarni, ha szeret, a műmellről meg annyit, hogy nekem tök mindegy milyen/mekkora, csak ne legyen mű
2012. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a szerelem megszépíti, a lila köd eltakarja.
2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ám ki érdekel a melle, nem a mellébe meg a seggébe lettem szerelmes, hanem az egész lényébe.
2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!