Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok csúnya, nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok csúnya, nagyon jó alakom van, kedves vagyok, aranyos. Mégsincs pasim. Mi lehet a baj? Az hogy nem én megyek oda a srácokhoz? Vagy nem vagyok a társaság középpontja? Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha valakinek tetszel akkor oda megy hozzád.Ne te menj oda!

A másik,hogy fiatal vagy még.sokaknak nem volt még ilyen korban.

Társaság központja se kell lenned.Aki észre akar venni az meg is lát,ha csöndes vagy

2012. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Igen lehet, hogy azért, mert nem te vagy a legnépszerűbb, de ezzel nincs semmi gond, majd lesz valaki az életedben aki észrevesz anélkül is, hogy ráznád magad és kezdeményez nálad. Szerintem ne menj oda a srácokhoz, nem a te dolgod (mondom ezt srácként). Éld az életed és majd megtörténik amire vársz. Semmiképp ne stresszelj ezen.


Óóó bár találkoznánk:)

2012. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Tessék képet küldeni! Legyen szíves, szánjon meg egy vizuális orgazmus reményével... :D
2012. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlzottan akarod. Nekem sincs, pedig szokták mondani, hogy szép vagyok. Hagyd kicsit, hogy a dolgok történjenek... :-)


(Ne csüggedj! Most biztos írnak pár privit... :-) )

2012. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanabban a helyzetben vagyok mint te. Elég sok mindenki van még egyedül ilyen korban.
2012. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azt hiszik,hogy van és azért nincs.:D
2012. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom 21 évesen, hogy a korotokbeli (kérdező, és az egyik válaszoló) lányok eléggé furák... Ez elég lehangoló, de sajnos azt érzem, hogy túlságosan humor mentesek, vaagy túlságosan karrieristák, és nem fér bele egy "ma este séta?" rész... terveznek, és ami nincs a tervben, az "rossz"...


Tehát rugalmatlanok, és nagyravágyóak (a korotok beli srácok nem igazán tehetik meg, hogy drágább élvezeteket tudjanak adni nektek)


persze kreativitással ezt lehet kompenzálni, de remélem hogy ti nem az ilyen "jellegű" lányok kategóriába tartoztok. :)

2012. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jah én vagyok megint (a 21 éves) és tudom, hogy kapni kéne az alkalmon, és huuu "írni" valami frappáns, és vicceset, hogy én kezdeményezzek, de attól félek, te egy vagy a sok közül... ismertem már meg gyk-ról lányokat, és ajaj... nagyon remélem, hogy más vagy... de mivel "bunkó" voltam, így már nem is remélem, hogy megismerhetlek egyszer... lehet tévedtem, és nagyon veszítettem... de a kudarcok ilyenné tettek. :)


legalábbis az online kudarcok :D

2012. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok pasiba,izmos,okos,jah meg szerény :D:D

De a lényeg,neked is biztos magad a mérce ezért nehezebb párt találnod.

2012. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem érdeklődik senki? egyébként én is ilyen vagyok (sztem az aranyost leszámítva xD) de lesz barátod nyugi, lányként nem kell a középpontba lenned úgy mint nekünk...

f19

2012. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!