Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha egy fiú ronda, sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egy fiú ronda, sosem lesz párja? "

Figyelt kérdés

Igen, idézőjelben tettem fel, mert nem ez a fő kérdésem, de ehhez kapcsolódik.

Az elmúlt időszakabn rengeteg ilyen jellegű kérdésbe botlottam az oldalon, ezért úgy gondolom, hogy ők, a magukat rondának tartó pasik is megérdemelnének egy kérdést. Állandóan a nőket faggatják erről, de ők sosem fejtik ki a gondolataikat.


Tehát "ronda pasik"!

Volt már barátnőtök? Ha igen, mennyi ideig tartott a kapcsolat?

Szerintetek hogy alakul ki egy párkapcsolat?

Milyen egy jó párkapcsolat?

Milyennek képzelitek el azt a nőt, akivel párkapcsolatot szeretnétek kialakítani?

Mit gondoltok, ha így utáljátok magatokat, hogyan tudnátok hiteles férfiak lenni egy nő mellett?


Kort is írjatok kérlek.



2012. okt. 26. 19:25
1 2
 1/15 TOMAtm ***** válasza:

nem vagyok ronda pasi,de:

-ismerek jópárat és mindegyiknek van felesége(h milyen azt hagyjuk)

szóval....

2012. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet barátnőjük.
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
zsák a foltját megtalálja.
2012. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Lesz párja csak az ő "súlyzsoportjából".
2012. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha egy komolynak tartott kapcsolatban bármit is számít ez, akkor át kell értékelnie az embernek néhány dolgot- szerintem.

Én se mondom magam szépnek, sőt... és éppen ezért a kérdésekre válaszolva:

-volt(ak) már barátnő(i)m,

-relatív hosszú ideig,

-személyfüggő, de semmiképpen sem úgy, ahogy 1-2 emberke elképzeli itt az oldalon, hogy kiír egy ilyen kérdést, és sec-perc alatt párt talál...

-szerintem nem kell magyarázni, akinek volt, úgyis tudja, akinek nem volt, az meg nem fogja ebből megtudni,

-teljesen szubjektív,

-érdekes, és teljes mértékben jogos kérdés, csak nem utálom magam.


Ja, és 17/F

2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rondának nem tartom magam, csupán "értékrendileg" kevésnek, így válaszolok a kérdésekre.


"Szerintetek hogy alakul ki egy párkapcsolat?"

Bárhogy, erre így konkrétan nem lehet válaszolni.


"Milyen egy jó párkapcsolat?

Milyennek képzelitek el azt a nőt, akivel párkapcsolatot szeretnétek kialakítani? "


Ez a kettő szerintem egybevág. Egy normális nő számomra ilyen:

- Külsőleg nagy követeléseim nincsenek, ha rosszul néz ki, még mindig nagyobb esélye van, mintha baromi jól, de egoista(stb.) állat.


- Én alapon sose úgy kezdem, hogy meglátok valakit, és akarok tőle valamit. Elkezdek kommunikálni több nővel is, és sose szoktam "rögtön" flörtölni. Vagy mégis, ha az adott szituáció hozza. (vagyis nem utasítom el, de konkrét flörtöt nem kezdeményezek ilyen korán).


- Ahhoz hogy ugye kapcsolat legyen, több találka kell, így ha van beszédtéma, nem mondja le a talikat, nincs pasia, vagy éppen nem flörtöl mással, akkor már a 3.-5. alkalom után ott vagyok, hogy felőlem mehet a "konkrét" randi.


- Mihelyest jól kijövök vele, és nincs benne olyan tulajdonság, amelyen mondjuk egyik randi alatt észrevettem volna, és persze negatív csalódás, illetve ismerem már alapjában a csajt (mit csinál, mi érdekli, hogy megy a suli stb., milyen kaját szeret, mire allergiás, ha van betegsége micsoda.), szóval ilyen alapdolgok, akkor teszek "többet".


Belső tulajdonságok között meg ilyeneket képzelek el:

- nincsen belső egó, saját értékrendileg inkább kevesebb legyen, mint több. (vagyis inkább ego ellentétje, mint az.)

- nem síros, hisztis, féltékeny (ezek a bizalom hiányát suttogják)

- nem hazudik

- szeretetéhes álmodozó és igényli a pasi védelmét.


"Mit gondoltok, ha így utáljátok magatokat, hogyan tudnátok hiteles férfiak lenni egy nő mellett? "


Csak magammal vannak problémáim, egy nő mellett nem igen foglalkoznék ezzel. Persze enyhén zavaró tényező ismerkedésnél. Leginkább lelki csalódások sokasága miatt, még az ismerkedés időpontján (hogy hozzá se szóltam a másikhoz) elmegy a kedvem az egésztől. Kivéve ha egy valóban jó partnerrel beszélgetek, mert akkor ő valahogy kedvet hoz. De az esetek 90%-ban nálam itt elvérzik a dolog, hogy elmegy a kedvem ott helyben az első beszélgetésnél.

2012. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18/f
2012. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már csajom,szóval igen,lehet.
2012. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

- Nem volt.

- Szerintem: a) Az adott fiú és lány tetszenek/szerelmesek egymásnak/ba, eztán randizgatnak és jobb esetbe összejönnek.

b) Az adott fiú és lány nagyon szimpatikus egymásnak és külsőnek sem tartják rondának a másikat. Jobb esetbe egy idő után kialakulhat szerelem miután össze jöttek..

Remélem ilyesmire gondoltál :)

- Mindent meglehet osztani a másikkal, mindent megbeszélnek, nem hazudoznak, anyagi dolgokba is ilyen egyenlőség cucc van, meg persze boldogság stbstbstb

- Hát... xd Mit mondjak, eleve olyan vagyok, hogy akibe szerelmes vagyok olyannal járnék, e nélkül az érzés nélkül nem kezdeményeznék kapcsolatot :). Hogy minek ki jön be relatív.. nekem pl külsőleg "legyen az esetem" de ha szeretem akkor már... na mind1, belsőleg legfontosabb egyen normális abba már minden benn van..

- Ha baráttal vagyok nincs baj.. tudom magamról, hogy vicces vagyok, normális stb meg hát szoktam így lelkizni másokkal, segíteni ha kapcsolatról is van szó, habár tapasztalatom az nincs, de.. hülye nem vagyok xdd ( amire meg nincs semmi gondolatom megmondom )

Azt, hogy utálom magamat nem mutatom ki, csak úgy tudom.. hogy utálom, de attól még úgy viselkedek, mint más és szerintem, ha összejönnék valakivel igyekeznék nagyon jó barát lenni, hogy el ne veszítsem (:

18/f de ha mást vártál vagy még valamit szólj és írok :))

2012. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az idézőjelt az én esetemben el is lehet hagyni, vállalom, hogy én ronda pasi vagyok. :P


Na, de, hogy a kérdésre is válaszoljak:


Hosszas és kitartó próbálkozás után végül lett barátnőm. 4 éve tartó távkapcsolat, és még most is tart.


A kialakulásánál nekem a net vált be, de úgy, hogy elég hosszasan nem látott rólam képet, szóval addig megkedvelt, így nem zavarta már annyira a kinézetem.


A jó kapcsolat alapja a bizalom, őszinteség és hűség. Bár ez elég természetes.


A nő milyenségére vonatkozóan nem voltak igényeim (egy ronda pasi nem engedheti meg magának, hogy válogasson), ennek ellenére egy szép, aranyos és kedves lánnyal sikerült rátalálnom.


Szerintem a párom mellett hiteles férfi tudok lenni, de erről őt kellene inkább megkérdezni. Továbbá én tudom magamról, hogy egy nagy 0 vagyok. De ha a matematikából indulunk ki, és a 0 mellé egy másik számot is írunk (a lány), akkor az már lehet 10 is, de akár 90 is. :D Szóval valahogy így működöm a párkapcsolatban.


26F

2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!