Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan aki nem ronda, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem ronda, nem hülye, de mégis úgy érzi, hogy sosem lesz párja és persze nem is volt még? 20 fölött

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jelen. 20/F
2012. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát hülye nem vagyok, de hogy ronda-e... Azt én nem tudom megítélni. :D

Viszont nekem van egy olyan érzésem, hogy biza soha nem lesz.


22F

2012. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk a rondaság határeset szerintem, a lányoktól általában diplomatikus válaszokat kapok, bár volt, aki azt mondta, hogy én is lehetnék jó pasi.


28/F

2012. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Van. Olykor rámtör a szomorúság és úgy érzem nekem sosem lesz barátom, de azért alapesetben én bízom benne =).

21L

2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

jelen. 18 éves,mások által szépnek vélt,okos kedves lány

pasi sehol

2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ronda,hülye sem vagyok,esélyes hogy pár nélkül halok meg.25 évesen még mindig benne vagyok a mocsárba,néha úgy érzem hogy minden eddigi munkám hiábavaló,talán én erre születtem vagy nem is tudom.Ha a jövőbe nézek és próbálok reális képet kapni optimizmus és pesszimizmus nélkül,akkor egy szürke eseménytelen életű embert látok aki mellet csupán 1-2 ember áll,szegénységben élnek és nem sok boldogság jut nekik.
2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ötletem: nem csinálunk egy ismerkedős estet valamikor a topikbelieknek? :)
2012. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellene válaszolnom, mert ha rondának nem is, de jóképűnek sem tartom magam, valamint úgy érzem, hülye is vagyok. Az előbbit nem erősítette meg senki, de nem mondták azt sem, hogy szép vagyok. Azt már mondták rám, hogy hülye vagyok, de jól esik, mert tudom, hogy nem gondolják komolyan, ugyanis szeretek poénkodni, nevetni. Ilyenkor ha lehülyéznek de velem együtt nevetnek, akkor nem esik rosszul. :D Soha nem volt még barátnőm, semmi komolyabb sem volt, még csak kezdetleges kapcsolat sem. Sajnos esélyt sem látok kapcsolatra. Valaki ismerkedni? 21/F
2012. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ma 21:17


Ez jó ötlet! :D

Jó lenne kicsit beszélgetni/ismerkedni olyan emberekkel akik hasonló cipőben járnak :3

2012. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 inspector callahan ***** válasza:

Én is így érzek...

23F

2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!