Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz magadban, ha...

Mit gondolsz magadban, ha látsz egy embert a buszon, akinek a keze tele van hegekkel? Csuklónál, és kézfej fölött. És persze látszik, hogy nem szögesdrót okozta.

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Köcsög emo?
2009. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, valószínűleg mindenki pont emo. :) Szerintem kicsit jobban szét kéne nézned a világban, és nem ezen a szinten megragadni.
2009. jún. 27. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy szegény.. De nem tudhatom pontosan, mert attól függ, hogy milyen alakú, méretű hegekkel? Nem mindegy! Például okozhatta állat, penge, gép, esetleg ember... Ha magának csinálta, akkor nem sajnálom!
2009. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg, de nem úgy, hanem lelkileg. Orvosra lenne szüksége. Sajnálom az ilyeneket. Ők is emberek.
2009. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha látszik, hogy magának csinálta (mert az általában meglátszik), akkor azt, hogy nem normális, és menjen orvoshoz.

Ha más okozta, akkor sajnálnám :)

2009. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%
Honnan tudod lehet h jár orvoshoz v járt! a heg attól ott marad... én mindenesetre sajnálom az ilyen embereket, nem mindenki születik szerencsés helyre.....
2009. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kérdés úgy szólt hogy ha látok egy embert a buszon tehát látom és nem beszélek vele így nem is tudhatom hogy mi történt vele. Így elkezdenék gondolkodni hogy mi történhetett vele, ki, mi, mikor, miért csinálta aztán elkezdenék ötleteket gyártani...aztán megállna a busz és én leszállnék. Az életem folytatódik!
2009. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem gondolok!Észre sem veszem az ilyesmit! Mindenki olyan amilyen! Nekem tök mindegy hogy magának csinálta vagy balesetben szerezte. Az emberekkel általában az a baj, hogyha meglátnak egy ilyet azonnal a legrosszabbra gondolnak. Én azért mert vágások vannak a kezén nem itélnék el senkit!
2009. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megrángaták vagy megkínozták vagy sajátmagának csinálta.de ennyi nem gondolkozok annyira rajta, csak ilyen felszínesen.
2009. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én sajnálnám szegényt, hogy valamit így elrontott.
2009. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!