Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan aki nem ronda, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem ronda, nem hülye, de mégis úgy érzi, hogy sosem lesz párja és persze nem is volt még? 20 fölött

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 21:04


Itt vagyok! :)))


A topiktalira visszatérve: "távolban egy merész tivornya" (Boncz Géza). Eszmecsere a kudarcokról és a kilátástalanságról. Nem is hangzik rosszul. :))

2012. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jelen 26 F.
2012. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye, de ez a rondaság elég relatív dolog, volt olyan lány, aki helyesnek tartott másnak nem jöttem be és lecsúnyázott, igaz az ilyen lányok értelmi szintje nagyon mélyen volt, na meg csak a szexre akartak partnert találni. Nagy valószínűséggela testalkatomra értette a rondát, nem a fejemre. Az ilyen egyéjszakás lányok a magas, izmosakra buknak, ami én távolról sem vagyok sajnos. De én már rég úgy érzem, hogy olyan lány, akit én is tudnék szeretni, testileg-lelkileg meg ő is viszont nem lesz, én ettől tartok. Rondát bármikor feltudnék szedni, sőt szerintem akármelyik fiú, lány meg plána ronda fiút. De ugye az kinek kell, ami könnyen megszerezhető meg selejt, már elnézést a kifejezésért, de így szemléletesebb.
2012. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jelen,jol kinéző 20 éves fiu.

Nem vagyok hülye se.

2012. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én is. Én nem tartom magam csúnyának; legalábbis az átlaghoz képest nem vagyok az szerinte; és azt hiszem, hogy buta sem.

Nálam belső problémák vannak, de azok nem kis mértékben. Sajnos én mindig is nagyon bátortalan, félénk természetű voltam, meg visszahúzódó, magamnak való is; ez utóbbiak persze általában együtt is járnak az előbbiekkel. Ez még nem lenne baj önmagában véve; hiszen az emberek nem egyformák, ki ilyen, ki olyan. Csak az a nagy baj, hogy így egyszerűen nincsen, és gyakorlatilag soha nem is volt lehetőségem az ismerkedésre, nincs hol ismerkedni.

Bár az interneten, társkereső oldalakon is próbálkozok, de itt meg nagy pechemre, a lányok viselkednek úgy, ahogyan finoman fogalmazva nem kellene. Ez persze egy külön téma is lehetne. Pedig itt fent a neten úgy érzem, hogy megvan bennem a kellő bátorság, kezdeményezőkészség, de hát ez sajnos kevés, mert itt meg ők azok, akik nem akarnak ismerkedni. Pedig az internet az egy óriási lehetőség lenne szerintem, hogy ha akarnának és tudnának vele élni az emberek. Az is nagy probléma, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek igen nehezen tudnak egymásra találni, nagyrészt a távolságok miatt.

2012. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Tehát mindent egybevetve, sajnos én is jó úton haladok a kérdésben szereplő állapot felé.
2012. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szinten jelen. Ronda nem vagyok, bar tul csinosnak se tartom magam. Hülye sem vagyok, de talan ez a baj, hogy nem süllyedek le a mai fiatalok szintjere...

Hat ez van, az elet nem habostorta...

21L

2012. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Hát nem mondanám, hogy ronda vagyok, de van gondom a testsúlyommal... Mondjuk nem folyok szét vagy ilyesmi, csak magas vagyok, és ehhez társul a kövérség, ami elég nagy termetet eredményez, talán ettől ijednek meg legtöbben. Mindemellett butának sem tartom magam, noha nem a Shakespeare összesről fogok a jövendőbeli jelöltemmel beszélgetni. :D Sajnos én sem merek kezdeményezni, hozzám meg ugye nem jönnek oda, szóval...

22/L

2012. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!