Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha egy fiú ronda, sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egy fiú ronda, sosem lesz párja? "

Figyelt kérdés

Igen, idézőjelben tettem fel, mert nem ez a fő kérdésem, de ehhez kapcsolódik.

Az elmúlt időszakabn rengeteg ilyen jellegű kérdésbe botlottam az oldalon, ezért úgy gondolom, hogy ők, a magukat rondának tartó pasik is megérdemelnének egy kérdést. Állandóan a nőket faggatják erről, de ők sosem fejtik ki a gondolataikat.


Tehát "ronda pasik"!

Volt már barátnőtök? Ha igen, mennyi ideig tartott a kapcsolat?

Szerintetek hogy alakul ki egy párkapcsolat?

Milyen egy jó párkapcsolat?

Milyennek képzelitek el azt a nőt, akivel párkapcsolatot szeretnétek kialakítani?

Mit gondoltok, ha így utáljátok magatokat, hogyan tudnátok hiteles férfiak lenni egy nő mellett?


Kort is írjatok kérlek.



2012. okt. 26. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Máshova már beírtam válasznak: nekem 21 évesen volt egy olyan "barátnőm", aki elment velem moziba, kávézóba, de nem sétálhattam mellette, mert csúnya vagyok. Nem fogta meg a kezemet, ha együtt mentünk valahová, mögötte kellett sétálnom, hogy ne látszódjon, hogy együtt vagyunk, pedig csókolóztunk amikor senki se látta és egyszer le is feküdt velem szánalomból.


Utána 24 évesen lett újra barátnőm, aki már felvállalt a nyílt utcán is, vele jobban éreztem magam, nem tartott olyan rondának, mert kellőképpen megismerte a belső erényeimet interneten mielőtt személyesen is látnia kellett volna. De mióta vele szakítottam, szerintem már több nem lesz sajnos: így legalább több időt foglalkozhatok az állatvédelemmel, egy csúnya embernek ők a legjobb társai. 26f

2012. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De igen. Ha a ronda fiú jó pénzes és sportkocsija is van, egész csomó párja is lehet...
2012. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát ha ilyen sötét, mint te és a vastag betűs résznél tovább nem olvas, akkor ne csodálkozz, hogy nincs és nem is lesz.

A fő kérdés nem ez volt.

2012. okt. 28. 16:05
 14/15 anonim ***** válasza:

1.Nem és nem is lesz.

2.KÖLCSÖNÖCS vonzalomból szép lassan.

3.Őszinte, meghitt, boldog, romantikus stb.

4.Szép, hűséges, vidám, okos.

5.Ebbe felesleges bele menni hiszen se külső se belső pozitív tulajdonságom sincs így egy olyan épp eszű nő sincs akinek egy kicsit is tetszenék úgy h felesleges azon elmélkednem hogyan tudnék "hiteles férfi" lenni egy nő mellett.- Egy olyan 20 éves aki már csak az öngyilkosságban látja a megoldást de ahhoz is túl béna h megtegye...

2012. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még barátnőm, de a külsőm miatt nem is lesz... Nagyon ronda vagyok.. Nem létezik olyan lány, aki járna is velem.. 17/F
2014. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!