Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Hagyjam magam megint belebonyolódni?

Figyelt kérdés
Az egész egy évvel ezelőtt kezdődött, amikor találkoztam ezzel a külföldi sráccal. Kb. egy hónapig randiztunk, sokszor találkoztunk és minden nagyon jó volt. Hihetetlenül boldognak éreztem magam, pedig korántsem volt minden tökéletes. Végül azt mondta, hogy nem lépett még túl az előző barátnőjén, és ezért nem érzi fairnek, hogy velem legyen. Haza is ment. Én hónapokig depressziós voltam, nem tudom hogy miért, de nagyon nagy hatással volt rám. Végül nehezen, de elfogadtam, bár sosem tudtam igazán túllépni rajta, mindig megmaradt egy lezáratlan ügynek. Most, egy évvel később írt (előtte nem beszéltünk) egy levelet, hogy nagyon részeg és hogy megbánta az egészet. Hosszú levél volt és nagyon édes dolgokat írt benne. Válaszoltam rá, és elkezdtünk beszélgetni. Mindig írt, nagyon figyelmes volt és érdeklődő.. De most, kb 1,5 héttel később már úgy érzem, hogy nem is érdeklem, elkezdett megint hülyén viselkedni. Nem tudom mit tegyek.. Lehet hogy csak hagynom kellene az egészet.. Azt is írta, hogy jön következő nyáron és szeretne találkozni.
2012. nov. 6. 16:15
 1/3 ASOT ***** válasza:

Ha szeretnél pár szép napot akkor beszélgetsz vele de utána lesz nagyon nagyon sok kínlódással és szenvedéssel teli napod. Amiből 2x annyi időbe fog telni kilábalnod mint amiből először.


Nem fog maradni semmi más csak kínzó és hiú ábránd!


ÉS utána minden pasi szemét lesz számodra...1 ember miatt.

2012. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgy érzem, hogy sosem leszek képes továbblépni. Most minden előjött megint amit már egyszer fáradtságos munkával próbáltam elfelejteni. Nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy feldolgozzam ezt az egészet. Egyébként 19/L
2012. nov. 6. 16:47
 3/3 ASOT ***** válasza:

Istenem! De most megint visszacsöppennél megint ugyanabba a hibába.

Biztos eleinte élveznéd mert végre van megint valaki egy fiú, de aztán szerintem ugyanott kötnél ki, lenne még 1 csalódásod , és egyre bizalmatlanabb lennél más pasik felé is.

De egyre erősebbé válnál.


persze lehet h nincs igazam és szép életed lesz majd vele, de erősen kétlem.


igen illúzió romboló tudok lenni...ez van

2012. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!